skip to Main Content
anasayfagorsel

En Son Programlar

Programlar

Şirketler Arası Pazarlama (B2B)

Recep Akbayrak ve Gözde İpek’in hazırlayıp sunduğu “Şirketler Arası Pazarlama” programı hafta içi her gün 15:05 – 16:00 saatleri arasında.

Reel Piyasalar

Çetin Ünsalan’ın hazırlayıp sunduğu “Reel Piyasalar” programı hafta içi her gün 10:05 – 11:00 saatleri arasında.

Eda Nur Hancı ile Paydos

Eda Nur Hancı’nın hazırlayıp sunduğu “Eda Nur Hancı ile Paydos” programı hafta içi her gün 20:00 – 21:00 saatleri arasında.

İşte Bunu Konuşalım

Çetin Ünsalan’ın hazırlayıp sunduğu “İşte Bunu Konuşalım” programı hafta içi her gün 18:05 – 20:00 saatleri arasında.

Altuğ Karataş ile Enerji

Altuğ Karataş’ın hazırlayıp sunduğu “Altuğ Karataş ile Enerji” programı her pazartesi 16:05 – 17:00 saatleri arasında.

KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru

Doç. Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu “KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru” programı her salı 12:05 – 13:00 saatleri arasında.

Tunç Berkman ile 4P+1

Tunç Berkman’ın hazırlayıp sunduğu “Tunç Berkman ile 4P+1” programı her pazartesi 07:00 – 08:00 saatleri arasında.

Zamana Kafa Tutanlar

Esra Baykal’ın hazırlayıp sunduğu “Zamana Kafa Tutanlar” programı her salı 11:05 – 12:00 saatleri arasında.

Bahar Yıldırım’la Kurumsal Eğitim Dünyası

Bahar Yıldırım’ın hazırlayıp sunduğu “Bahar Yıldırım’la Kurumsal Eğitim Dünyası” programı her perşembe 17:05 – 18:00 saatleri arasında.

işimi çok sevERİM

Erim Hısım’ın hazırlayıp sunduğu “İşimi Çok SevERİM” programı her cuma 13:05 – 14:00 saatleri arasında.

Turizm Gündemi

Çiğdem Aydoğdu’nun hazırlayıp sunduğu “Turizm Gündemi” programı her perşembe 11:05 – 12:00 saatleri arasında.

Lider Kadınlar

Tuğba Dedeoğlu Demir’in hazırlayıp sunduğu “Lider Kadınlar” programı her pazartesi 08:00 – 09:00 saatleri arasında.

Dönüşüm Rotası

Ömer Ekinci’nin hazırlayıp sunduğu “Dönüşüm Rotası” programı her perşembe 12:00 – 13:00 saatleri arasında.

Startup Dünyası

Salih Çaktı’nın hazırlayıp sunduğu “Startup Dünyası” programı Her Pazartesi 17:05 – 18:00 saatleri arasında.

İş Hayatında Always

Engin Emin Türk’ün hazırlayıp sunduğu “İş Hayatında Always” programı her salı 08:05 – 09:00 saatleri arasında.

Konuşan Yazılımlar

Edibe Yuca Gider’in hazırlayıp sunduğu “Konuşan Yazılımlar” programı her salı 17:05 – 18:00 saatleri arasında.

KOBİ Saga

Fergül Guyard & Can Demirağ’ın hazırlayıp sunduğu “KOBİ Saga” programı her çarşamba 08:05 – 09:00 saatleri arasında.

Ertan Özyardımcı ile Lebiderya

Ertan Özyardımcı’nın hazırlayıp sunduğu “Ertan Özyardımcı ile Lebiderya” programı her cuma 07:00 – 08:00 saatleri arasında.

Dijital Dönüşüm ve Toplum 5.0 Sohbetleri

Dr. Hüseyin Halıcı’nın hazırlayıp sunduğu “Dijital Dönüşüm ve Toplum 5.0 Sohbetleri” programı her pazartesi 14:05 – 15:00 saatleri arasında.

Üretim Sanayi Bunu Konuşuyor

Özge Kartal Çetin’in hazırlayıp sunduğu “Üretim Sanayi Bunu Konuşuyor” programı her perşembe 07:00 – 08:00 saatleri arasında.

CTO’nun Galaksi Rehberi

Mehmet Kesiktaş’ın hazırlayıp sunduğu “CTO’nun Galaksi Rehberi” programı her çarşamba 13:05 – 14:00 saatleri arasında.

İçimizdeki Yenilik

Buket Calp’ın hazırlayıp sunduğu “Buket Calp ile İçimizdeki Yenilik” programı her cuma 08:00 – 09:00 saatleri arasında.

Dijitalleşen Sanayicilerden Tecrübe Paylaşımları

Aylin Özden & Murat Uruş’un hazırlayıp sunduğu “Dijitalleşen Sanayicilerden Tecrübe Paylaşımları” programı her perşembe 08:00 – 09:00 saatleri arasında.

E-Ticaret Notları

Mustafa Şapçı’nın hazırlayıp sunduğu E-Ticaret Notları programı her pazartesi 12:00 – 13:00 saatleri arasında.

Back To Top