skip to Main Content

WhatsApp Hattı

Canlı Yayın Hattı

Programcılar

Recep Akbayrak

Reel Piyasalar

Altuğ Karataş ile Enerji

İşte Bunu Konuşalım

Enerjisini Üreten Fabrikalar

KOBİ'lerin Koçu, Finans Doktoru

Kemal Güner’le Hibe ve Teşvikler

Spor Endüstrisi

Turizm Gündemi

Lider Kadınlar

Festo Türkiye ile Otomasyon Sohbetleri

Dijital Dönüşüm ve Toplum 5.0 Sohbetleri

Üretim Sanayi Bunu Konuşuyor

Ya Olsaydı

Endüstri Harmanı

Salih Çaktı

Buket Calp ile İçimizdeki Yenilik

Fütürist Yaklaşımlar

Demiryolu Günlükleri

Depolama Çözümleri

Üretime Yön Verenler

Yeni Nesil Dış Ticaret

Dijitalleşen Sanayicilerden Tecrübe Paylaşımları

Adem Kayar ile Dijitalizasyon

Konuşan Yazılımlar

Satış 4.0 Dünyası

Melih Arat ile Yeni Fikirler ve Kitaplar

Kobi Saga

Enerji Rehberi

Fabrikalarını Nasıl Kurdular?

Hakan Okay’la Kitap Önerileri

2023 Endüstri Zirveleri 1.Gün

2023 Endüstri Zirveleri 2.Gün

2023 Endüstri Zirveleri 3.Gün

2023 Endüstri Zirveleri 4.Gün

En Son Programlar

Programlar

Şirketler Arası Pazarlama (B2B)

Recep Akbayrak ve Gözde İpek’in hazırlayıp sunduğu “Şirketler Arası Pazarlama” programı hafta içi her gün 15:05 – 16:00 saatleri arasında.

Reel Piyasalar

Çetin Ünsalan’ın hazırlayıp sunduğu “Reel Piyasalar” programı hafta içi her gün 10:05 – 11:00 saatleri arasında.

Altuğ Karataş ile Enerji

Altuğ Karataş’ın hazırlayıp sunduğu “Altuğ Karataş ile Enerji” programı her pazartesi 16:05 – 17:00 saatleri arasında.

İşte Bunu Konuşalım

Çetin Ünsalan’ın hazırlayıp sunduğu “İşte Bunu Konuşalım” programı hafta içi her gün 18:05 – 20:00 saatleri arasında.

Enerjisini Üreten Fabrikalar

Derya Kumtepe’nin hazırlayıp sunduğu “Enerjisini Üreten Fabrikalar” programı her salı 16:00 – 17:00 saatleri arasında.

KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru

Doç. Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu “KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru” programı her salı 12:05 – 13:00 saatleri arasında.

Kemal Güner ile Hibe ve Teşvikler

Kemal Güner’in hazırlayıp sunduğu “Kemal Güner ile Hibe ve Teşvikler” programı her pazartesi 11:00 – 12:00 saatleri arasında.

Spor Endüstrisi

Yalçın Yaşar & Handan Kaloğulları’nın hazırlayıp sunduğu “Spor Endüstrisi” programı her çarşamba 14:05 – 15:00 saatleri arasında.

Turizm Gündemi

Çiğdem Aydoğdu’nun hazırlayıp sunduğu “Turizm Gündemi” programı her perşembe 11:05 – 12:00 saatleri arasında.

Lider Kadınlar

Tuğba Dedeoğlu Demir’in hazırlayıp sunduğu “Lider Kadınlar” programı her pazartesi 08:00 – 09:00 saatleri arasında.

Enerji Rehberi

Elvan Aygün’ün hazırlayıp sunduğu “Enerji Rehberi” programı her pazartesi 16:00 – 17:00 saatleri arasında.

Festo Türkiye ile Otomasyon Sohbetleri

Bikem Öğünç Demir’in hazırlayıp sunduğu “Festo Türkiye ile Otomasyon Sohbetleri” programı her çarşamba 17:00 – 18:00 saatleri arasında.

Dijital Dönüşüm ve Toplum 5.0 Sohbetleri

Dr. Hüseyin Halıcı’nın hazırlayıp sunduğu “Dijital Dönüşüm ve Toplum 5.0 Sohbetleri” programı her pazartesi 14:05 – 15:00 saatleri arasında.

Üretim Sanayi Bunu Konuşuyor

Özge Kartal Çetin’in hazırlayıp sunduğu “Üretim Sanayi Bunu Konuşuyor” programı her perşembe 07:00 – 08:00 saatleri arasında.

Ya Olsaydı

Salih Keskin ve Meral Dal Keskin’in hazırlayıp sunduğu Ya Olsaydı programı her cuma 12:00 – 13:00 saatleri arasında.

Endüstri Harmanı

Emine Eroğlu’nun hazırlayıp sunduğu Endüstri Harmanı programı her çarşamba 07:00 – 08:00 saatleri arasında.

Startup Dünyası

Salih Çaktı’nın hazırlayıp sunduğu “Startup Dünyası” programı Her Pazartesi 17:05 – 18:00 saatleri arasında.

İçimizdeki Yenilik

Buket Calp’in hazırlayıp sunduğu İçimizdeki Yenilik programı her cuma 08:00 – 09:00 saatleri arasında.

Fütürist Yaklaşımlar

Sabri Öz’ün hazırlayıp sunduğu Fütürist Yaklaşımlar programı her salı 13:00 – 14:00 saatleri arasında.

Demiryolu Günlükleri

Nükhet Işıkoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Demiryolu Günlükleri programı her çarşamba 13:00 – 14:00 saatleri arasında.

Depolama Çözümleri

Ayşete Yavaş’ın hazırlayıp sunduğu Depolama Çözümleri programı her cuma 07:00 – 08:00 saatleri arasında.

Üretime Yön Verenler

Bikem Öğünç Demir’in hazırlayıp sunduğu Üretime Yön Verenler programı her pazartesi 12:00 – 13:00 saatleri arasında.

Yeni Nesil Dış Ticaret

İbrahim Çevikoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Yeni Nesil Dış Ticaret programı her pazartesi 13:00 – 14:00 saatleri arasında.

Dijitalleşen Sanayicilerden Tecrübe Paylaşımları

Aylin Özden & Murat Uruş’un hazırlayıp sunduğu Dijitalleşen Sanayicilerden Tecrübe Paylaşımları programı her perşembe 08:00 – 09:00 saatleri arasında.

Reklam Veren Bazı Firmalar

Back To Top