skip to Main Content

Şirketler Arası Pazarlama (B2B)

Recep Akbayrak’ın hazırlayıp sunduğu Şirketler Arası Pazarlama programında, KOBİ’lere başarılı B2B pazarlama örnekleri anlatılıyor.

Eve İş Götürme

Tüm gün boğuştuğumuz işlere bir sonraki güne kadar nokta koymak adına son değerlendirmeleri “Eve İş Götürme” programında yapıyoruz.

Reel Piyasalar

Çetin Ünsalan’ın hazırlayıp sunduğu Reel Piyasalar programına sektör temsilcileri ve her ölçekten KOBİ’ler konuk oluyor.

Kozan Demircan ile Dijital Gelecek

Kozan Demircan ile Dijital Gelecek programında, dijital dönüşüm ve endüstri 4.0 konuları sektör liderleriyle yapılan güncel söyleşilerle ele alınıyor.

Müdür Yollarda

Binalarda Enerji Verimliliği ve Sıfır Enerji Binalar’ın konuşulduğu programda aktivist mühendis Özgür Kaan Alioğlu Türkiye’yi dolaşıyor, enerji maliyetlerini düşürmek için konutlarda ve hizmet binalarında (ofisler, alışveriş merkezleri, okullar, vs..) neler yapılabileceğini dünya ve Türkiye’deki örnekleriyle birlikte konunun uzmanlarıyla ele alıyor

Tunç Berkman ile 4P+1

Tunç Berkman ile Endüstri Radyo’da dinlemeye doyamayacağınız, renkli, keyifli ve meselenin özünü atlamayan sohbetler sizleri bekliyor.

Zamana Kafa Tutanlar

Esra Baykal’ın hazırlayıp sunduğu programda birbirinden değerli konuklarla, yıllara meydan okuyan markaların hikayelerinden ilham alıyor ve sürdürülebilir başarının anahtarını keşfediyoruz.

Bahar'la İş Dünyası

Bahar Yıldırım’ın hazırlayıp sunduğu “Bahar’la iş Dünyası” programında her hafta iş dünyasındaki üst düzey yöneticiler ile birlikte farklı sektörlerin Dünya’daki ve Türkiye’deki dünü, bugünü ve yarını ele alınıyor. Ayrıca girişimciler için gelişime açık olan noktalar ile ilgili ipuçlarının da paylaşıldığı programda aynı zamanda madalyonun öteki yüzü de şeffaf bir şekilde masaya yatırılıyor.

2 Kadın 1 Konuk

Her perşembe 2 Kadın 1 Konuk Programı Gülcan Tuğ ve Meltem Kurtulan”ın sunumu ile, özenle hazırlanan içeriği ve birbirinden değerli konukları ile başarı hikayelerine ev sahipliği yapıyor.

Gündem Özel

Türkiye’den ve dünyadan ekonomi haberlerini, iş dünyasında yaşanan gelişmeleri ve haftanın öne çıkan başlıklarını Gündem Özel’de aktarıyoruz.

Otomotiv Dünyası

Tecrübeli Otomotiv Gazetecisi Ahmet Said Özen, Otomotiv Dünyası programıyla ST Endüstri Radyo’da otomotiv sektörünün nabzını tutuyor.

Dijital Dönüşüm ve Toplum 5.0 Sohbetleri

Dr. Hüseyin Halıcı’nın hazırladığı ve sunduğu programda; sanayi başta olmak üzere tüm sektörleri, aynı zamanda girişimcileri, öğrencileri ve çalışanları kısacası tüm toplumu kapsayan dijital dönüşüm sürecinin dünyadaki gelişmeleri ile birlikte sektör sorunları ve çözüm önerileri ele alınmaktadır.

Maliyet Düşürme Stratejileri

Firmaların maliyet düşürme konusunda neler yapabileceklerini, bu alanda doğru bilinen yanlışları ve Satın alma 4.0 kavramını konuşuyoruz.

Makinanın Gündemi

Makina sektöründeki son gelişmelerin nabzını tuttuğumuz programımızda, sektörün ithalat ve ihracat rakamlarının yanı sıra sorun ve çözüm önerilerini de inceliyoruz.

Altuğ Karataş ile Enerji

Altuğ Karataş ile Enerji programında endüstri dünyasında gerçekleştirilen Enerji Verimliliği Uygulamaları konuşuluyor.

KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru

Doç. Dr. Cüneyt Dirican konu uzmanları, akademisyenler ve sektör profesyonelleri ile birlikte iş dünyasına, KOBİ’lere, girişimcilere, esnaf ve çitfçiye dair güncel konuları, girişim ve fikirleri değerlendiriyor, Endüstri 4.0 ve sonrasına dijital koçluk ediyor.

Satış 4.0 Dünyası

“Satış 4.0 Dünyası” insanı merkeze alan bir dünyadır. Hizmet sunduğumuz veya ürün sattığımız her bireyin ne hissettiği, ne düşündüğü ve duyguları bizim için çok önemlidir. Gelin birlikte tüm bu süreci nasıl yöneteceğimizi ve içimizdeki potansiyeli performansa nasıl dönüştüreceğimizi keşfedelim.

Robot Yatırımları

Cem Karatay’ın hazırlayıp sunduğu Robot Yatırmaları programına, sektör profesyonelleri konuk oluyor, sektörün sorunları ve çözüm önerileri konuşuluyor, üretim süreçlerine robotları entegre etmek isteyen firmalara, yatırımcılara rehberlik ediliyor.

Etekteki Taşlar

Hakan Ömer Gider’in hazırlayıp sunduğu program ile “Hayatından Satış Geçen Herkes” konuk olup, satışla ilgili dertlerini yani eteğindeki taşları döküyor.

Uçuş Rotası

Recep Çelebi’nin hazırlayıp sunduğu Uçuş Rotası programında havacılık sektörü ve turizm sektörü yöneticileri konuk oluyor.

Kültür Endüstrisi

Kültür endüstrisinde hangi sektör öne çıkıyor? Kültür-sanat piyasasının cirosu ne kadar? Sanat fuarlarında ne kadarlık satış yapılıyor? Yazarlar ve yayınevleri kitap yayınlarından ne kazanıyor, ne kaybediyor? Dergiler internet karşısında ne kadar direnebilir? Pandemi döneminde sanatçılar ne yapacak? Tüm bu soruların yanıtlarını ve daha fazlasını Murat Erdin’in hazırlayıp sunduğu Kültür Endüstrisi programında bulacaksınız.

Topuklu Ekonomist

Dr. Öznur Sevme’nin hazırlayıp sunduğu Topuklu Ekonomist programında, devlet teşvikleri, KOSGEB destekleri, İŞKUR hibelerinin konuşulacağı melek yatırımcıların, girişimcilerin ve devletin bu konudaki temsilcileri ağırlanıyor.

Turizm Gündemi

Çiğdem Aydoğdu’nun hazırlayıp sunduğu “Turizm Gündemi”nde ülkemizin turizm sektörünü masaya yatırıyoruz. Sektörün deneyimli isimlerinin katıldığı programda tüm yönleriyle turizmi değerlendirirken merak edilenleri ve gerçekleri ele alıyoruz.

Hakan Okay'la kitap Önerileri

Her hafta iş dünyası ile ilgili bir konu seçilerek, seçilen konuyla ilgili önceden belirlenmiş ve okunmuş bir kitap içeriği hakkında tanıtım ve detaylar veriliyor.

2 Kadın 1 Konuk

Her perşembe 2 Kadın 1 Konuk Programı Gülcan Tuğ ve Meltem Kurtulan”ın sunumu ile, özenle hazırlanan içeriği ve birbirinden değerli konukları ile başarı hikayelerine ev sahipliği yapıyor.

Lider Kadınlar

Son yıllarda dilimize pelesenk olmuş bir kavram ‘Kadın Girişimciliği’ ve pozitif ayrımcılık. Şimdi söz bu kavramların içini doldurmuş, kendi hayatlarında fark yaratmış kadınların. Kendi sektörlerinde lider olmuş Kadınlarla sohbet ederken, kendi hayatlarının kahramanı olma yolculuklarını ve bu yolculuktaki ilham dolu hikayelerini dinleyeceğiz.

Fabrikalarda Enerji Maliyetleri Nasıl Sıfırlanır?

Enerjinin üretimi kadar tasarrufu da oldukça önemli bir konu başlığı. Peki Fabrikalarda Enerji Maliyetleri Nasıl Sıfırlanır?

Üretimi Otomatik Hale Getirenler

Murat Tanık’ın hazırlayıp sunduğu Üretimi Otomatik Hale Getirenler programına, otomasyon firmaları konuk oluyor.

Enerjisini Üreten Fabrikalar

Derya Kumtepe hazırlayıp sunduğu Enerjisini Üreten Fabrikalar programı ile bu iki sorunun cevabını arıyor. Fabrikalar kendi enerjisini nasıl üretebilir? Fabrikalar enerjisini nasıl verimli kullanabilir?

Endüstri Gündemi

Derya Kumtepe’nin hazırlayıp sunduğu Endüstri Gündemi programı ile tüm sektörlerde gelişen yeni teknolojiler, o sektörlerin yatırım gündemleri ve hedefleri markaj altına alınıyor.

İnşaat ve Malzeme

Yeliz Yirmibeş Lale’nin sunduğu programda, İnşaat ve yapı malzemeleri sektöründeki son gelişmeleri konuşuyor ve sektöre fayda sağlayacak konuları öne çıkarıyoruz.

Parametre

ST Endüstri Radyo’da Yeliz Yirmibeş Lale’nin sunduğu Parametre programında endüstri sektörünü mercek altına alıyoruz. Üretim süreçlerinde verimliliği artıracak çözümlere odaklandığımız programda iş güvenliğinden bakım süreçlerine kadar üretimi ilgilendiren tüm alanlarda teknolojinin gelişimine bağlı değişen dinamikleri, yenilikleri konuşuyoruz.

Kadın Girişimciler

Cem Karatay’ın hazırlayıp sunduğu Kadın Girişimciler programında, iş dünyasında giderek artan etkinlikleri ve üstün başarıları ile sayıları artan her sektörden kadın girişimcilerin yanı sıra platform, dernek ve kuruluşların bu konudaki temsilcileri konuk oluyor.

Proses Çözümleri

Murat Tanık’ın hazırlayıp sunduğu Proses Çözümleri programı, proses otomasyonu, verimlilik, güvenlik ve bakım konularını ele alıyor.

İhracatın Yol Haritası

Can Karadut’un hazırlayıp sunduğu İhracatın Yol Haritası programında, KOBİ’lere ihracata yönelik yeni pazarlar hakkında deneyimsel bilgiler veriliyor.

Sektör Analiz

Dr. Turan Şişman’ın hazırlayıp sunduğu Sektör Analiz programında, sektörlerin sorunları ve çözüm önerileri ele alınıyor.

Makina ve Aksamları

Simge Soyel’in hazırlayıp sunduğu Makina ve Aksamları programı, sektörün yerli ve yabancı firmalarından konuklar ağırlıyor.

Teknoloji Gündemi

Murat Bayar’ın sunduğu Teknoloji Gündemi programında, Toplum 5.0’dan yeni ekonomideki genç girişimcilere, mobil teknolojiden piyasaya giren son model teknolojik ürünlere kadar, ekonomi gündemindeki teknolojiyi konuşuyoruz.

KOBİ Başarı Hikâyeleri

Aycan Çiftçi’nin hazırladığı KOBİ Başarı Hikâyeleri programı, başarılı girişimcilerin kendi anlatımıyla gün boyu ST Endüstri Radyo’da…

Sektörel Dernekler

Sektörel dernek yöneticileriyle söyleşiler…

Bir Sektör Üç Editör

Tüm sektörleri ele aldığımız programımızda, konuları üç editör birden yorumluyor, sorunları çözüm önerileri getirmeye çalışıyoruz.

Yeni Nesil Pazarlama

Onur Durmuşoğlu’nun hazırlayıp sunduğu “Yeni Nesil Pazarlama” programında her hafta pazarlama iletişimi üzerine yenilikleri konuşuyoruz.

Neuromarketing’den Dijital Pazarlamaya Programatik reklamcılıktan geleceğin pazarlama teknolojilerine kadar geniş bir yelpazede konuşacağımız programda her hafta sektörün önde gelen pazarlama uzmanlarını da konuk ediyoruz.

Endüstri Harmanı

Emine Eroğlu’nun hazırlayıp sunduğu Endüstri Harmanı programında Makina imalat sektörü ile tüm endüstrilerin kendi alanlarındaki gelişimi, teknolojik yatırımlarını, sürdürülebilir kalite, marka bilinirliği ve verimlilik için yöntemlerini konu alacak ve aynı zamanda çalışanların fabrikalardaki gelişen teknolojiye uyumunu, işbirlikçi yaklaşımını ve psikolojisini konu alınıyor.

Sektör Analiz

Kobiler, sektör temsilcileri, yatırımcılar, farklı mesleklerin uzman isimleri, Sektör Analiz’de dinleyici ile buluşuyor. Programda, şirketlerin faaliyetleri, başarılarının sırrı, doğru yatırım ve doğru mesleğin önemi tüm ayrıntıları ile ele alınıyor.

Otomotiv'de Dün - Bugün - Yarın

Otomotiv sektörünün duayen isimleri Turgut Yüksekdağ ve Halit Bolkan otomotiv dünyasındaki en son gelişmelerin yanında yılların getirdiği kronik sorunların çözüm önerilerini sektörün en deneyimli isimleri isimleri ile ST Endüstri Radyo mikrofonlarında konuşuyor.

Akıllı Teknolojik Uygulamalar

Akıllı Teknolojik Uygulamalar programı digital dönüşüm ve digital teknolojiler alanında araştırma yapan akademisyenlerin birikimleri ile sahadaki uygulama örneklerini sunuyor.

Arda Meriç’le Teknoloji Gündemi

Arda MERİÇ’in hazırlayıp sunduğu programda teknoloji dünyasından değerli konuklar ile en son teknoloji haberleri, mobil teknolojiler, teknolojik ürünler, güncel yaşam teknolojileri, merak edilen teknoloji konuları, ekonomi gündemindeki teknolojiler, tüketici elektroniği ve kurumsal teknolojiler üzerine farklı bakış açısıyla keyifli sohbetler gerçekleştiriliyor ve dinleyicilere ilgi çekici bilgiler aktarılıyor.

Üretim Sanayi Bunu Konuşuyor

Özge Kartal Çetin’in hazırlayıp sunduğu ” Üretim Sanayi Bunu Konuşuyor ” programında her hafta sanayinin bir çok alanında başarıya imza atmış ve fark yaratmış üreticileri konuklarıyla sanayinin nabzını tutuyor.

İmalat sanayiden, savunma, havacılık , medikal , gıda, kalıp, üniversite sanayi iş birlikleri ile teknoloji transfer ofislerine uzanan geniş bir yelpazede her hafta sektörün liderleriyle üretimi / makinaları konuşacağız.

Kontek Enerji ile Güneş Enerjisi Yatırımları

Kontek Enerji CEO’su Tolga Murat Özdemir ve Derya Kumtepe’nin birlikte hazırladığı Güneş Enerjisi Yatırımları programı, Türkiye’deki önemli GES projelerini gündeme taşıyor ve projenin öne çıkan teknik özelliklerini, verimlilik değerlerini ele alıyor.

E-Ticaret Dünyası

Ümit Öncel ve Yüksel Eminoğlu’nun hazırlayıp sunduğu programda, her yönüyle e-ticaret konuşuluyor. Her bölümde e-ticarete dair farklı konu ve konuklar ile hem e-ticaret yapmak isteyen, hem de sektörü yakından tanımak isteyenler merak ettikleri tüm soruların yanıtlarını bulabilecekler.

Dijitalleşen Sanayicilerden Tecrübe Paylaşımları

Programda ana konumuz sanayide dijitalleşme ve tecrübe paylaşımları olacak. Sanayide güç birliği platformları ile oluşan bilgi, tecrübe paylaşımı ve sinerjinin Türkiye Sanayisine yayılmasını ve bu paylaşım platformunda vizyonel bakış açılarına katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Dönüşüm Rotası

Ömer Ekinci’nin hazırlayıp sunduğu Dönüşüm Rotası programında, İşletmelerin işlerini hızlandıracak, etkinliğini ve verimliliğini arttıracak, yeni dünyaya uyumlarını sağlayacak ve dönüşümlerini tamamlayacak öneriler, fikirler, çözümler yer alıyor. 20 yıllık otomasyon çözümleri deneyimi ve ayrıca çeşitli TV ve radyo programları bulunan Ömer Ekinci, bu iki yönünü bu programda birleştiriyor ve ilk kez sektörel bir işle dinleyicinin karşısına çıkıyor.

E-Ticaret Notları

Mustafa Şapçı’nın hazırlayıp sunduğu E-Ticaret Notları programında geçmişten günümüze e-ticareti yaşanmışlıklar ile anlatılarak bugüne ve geleceğe dair değerlendirmeler yapılıyor.

Melih Arat ile Yeni Fikirler ve Kitaplar

Melih Arat ile Yeni Fikirler ve Kitaplar programında dünyada ses getiren yeni fikirler, yeni kitaplar ve yeni kavramlar işleniyor. Harvard, MIT ve Stanford gibi üniversitelerde işletme eğitimi görmüş Melih Arat, dünyayı değiştiren yenilikleri, yeni teorileri bu programda dinleyicileriyle paylaşıyor.

İçimizdeki Yenilik

İçimizdeki Yenilik programında, Yenilik ve yenilik yönetimi konusunu birbirinden değerli konuklarımızla ele alacağız. Özellikle KOBİ’lerde yenilik tasarım sürecinin daha yalın anlaşılması ve yaygınlaştırılması konusunda kendi bilgi ve birikimlerini aktaracak olan Buket Calp her hafta alanda uzman kişileri konuk edecektir.

Spor Endüstrisi

Yalçın Yaşar ve Handan Kaloğulları’nın hazırlayıp sundukları Spor Endüstrisi programında federasyon yetkilileri, sporcular, eğitimciler ve üniversite hocaları gibi kişilerle spor sektöründe olup bitenler konuşuluyor.

Back To Top