Reel Piyasalar

Çetin Ünsalan’ın hazırlayıp sunduğu Reel Piyasalar programına sektör temsilcileri ve her ölçekten KOBİ’ler konuk oluyor.

Sektör Analiz

Dr. Turan Şişman’ın hazırlayıp sunduğu Sektör Analiz programında, sektörlerin sorunları ve çözüm önerileri ele alınıyor.

Şirketler Arası Pazarlama (B2B)

Recep Akbayrak’ın hazırlayıp sunduğu Şirketler Arası Pazarlama programında, KOBİ’lere başarılı B2B pazarlama örnekleri anlatılıyor.

Enerjisini Üreten Fabrikalar

Derya Kumtepe’nin hazırlayıp sunduğu Enerjisini Üreten Fabrikalar programında, enerji maliyetlerini azaltan fabrikalar konuk oluyor.

Üretimi Otomatik Hale Getirenler

Murat Tanık’ın hazırlayıp sunduğu Üretimi Otomatik Hale Getirenler programına, otomasyon firmaları konuk oluyor.

Makina ve Aksamları

Simge Soyel’in hazırlayıp sunduğu Makina ve Aksamları programı, sektörün yerli ve yabancı firmalarından konuklar ağırlıyor.

Proses Çözümleri

Serkan Kıraç’ın hazırlayıp sunduğu Proses Çözümleri programı, proses otomasyonu, verimlilik, güvenlik ve bakım konularını ele alıyor.

İhracatın Yol Haritası

Can Karadut’un hazırlayıp sunduğu İhracatın Yol Haritası programında, KOBİ’lere ihracata yönelik yeni pazarlar hakkında deneyimsel bilgiler veriliyor.

KOBİ Başarı Hikâyeleri

Aycan Çiftçi’nin hazırladığı KOBİ Başarı Hikâyeleri programı, başarılı girişimcilerin kendi anlatımıyla gün boyu ST Endüstri Radyo’da…

Sektörel Dernekler

Sektörel dernek yöneticileriyle söyleşiler…

Kadın Girişimciler

Cem Karatay’ın hazırlayıp sunduğu Kadın Girişimciler programında, iş dünyasında giderek artan etkinlikleri ve üstün başarıları ile sayıları artan her sektörden kadın girişimcilerin yanı sıra platform, dernek ve kuruluşların bu konudaki temsilcileri konuk oluyor.

Teknoloji Gündemi

Muray Bayar’ın sunduğu Teknoloji Gündemi programında, Toplum 5.0’dan yeni ekonomideki genç girişimcilere, mobil teknolojiden piyasaya giren son model teknolojik ürünlere kadar, ekonomi gündemindeki teknolojiyi konuşuyoruz.