skip to Main Content

Universal Robots Türkiye Satış Geliştirme Yöneticisi Hüseyin Şahin: Büyüyen kolaboratif robot pazarı ve cobot’lar

DSC_4522 kopya

“Bizim bakış açımıza göre, insan üretimin her zaman bir parçası olacak ve merkezinde yer alacak.” diyen Universal Robots Türkiye Satış Geliştirme Yöneticisi Hüseyin Şahin, ST Endüstri Radyo’da Robot Yatırımları programının konuğu oldu.

Cobot’larıyla verimliliğin yüzde 85 arttığını dile getiren Şahin, cobot etkileşimli bir hücrenin firmalara, son kullanıcılara sağlayacağı avantajları; bakım sürelerini minimize etmesi, periyodik bakımlarının olmaması ve fire oranlarının düşürülmesi olarak özetledi.

ST Endüsti Radyo Robot Yatırımları programımızın bu bölümünde, Universal Robots Türkiye Satış Geliştirme Yöneticisi Hüseyin Şahin ile Universal Robots cobot’larının sanayicilere sağladığı avantajları, cobot teknolojisinin enerji verimliliğine katkılarını, firmanın 5. Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’ne özel sunacağı yenilikleri, çevrimiçi ücretsiz platformu UR+’ı, online ve ücretsiz eğitim platformu Universal Robots Akademi’yi, kolaboratif robot pazarıyla ilgili göstergeleri ve çok daha fazlasını konuştuğumuz keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Universal Robots Türkiye Satış Geliştirme Yöneticisi Hüseyin Şahin, ST Endüstri Radyo’da Robot

Back To Top