skip to Main Content

Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı Başkanı Dr. Önder Halisdemir: Türkiye’nin ilklerini gerçekleştirdi

önderhalisdemir

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru programının bu bölümünde duayen bankası ve girişimci Dr. Önder Halisdemir ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Cep Kredi, Mortgage Kanunu, N-Kolay, Ucuz Para Transferi UPT, Passolig gibi Türkiye’nin ilklerini gerçekleştiren Halisdemir’in bankacılık serüveni ve Genel Müdürlük dahil yöneticilik deneyimlerinin yanında İstanbul Finans Merkezi projesini ilk kez gündeme taşıyan Finans Kulüp Vakfının güncel çalışmalarının, finansal hizmetlerde ve finans dünyasında adeta bir yönetici geliştirme merkezi gibi çalışan Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsünün ve son girişimcilik projesi Assos’taki sürdürülebilir yaşam köyünün oluşumunun konuşulduğu tarihi programda ayrıca yeni normalde işletmelerin dikkat etmesi ve yapması gereken çalışmalar da gündeme geldi.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; çiftçilerden, girişimcilere, esnaftan, C level yöneticiye, patrondan KOBİ’ye kadar herkese dijital koçluk yapan tek programda her hafta farklı, renkli ve zengin içerikli konularda entellektüel sermaye arttırımına gidiliyor.

Back To Top