skip to Main Content

Skywings Holidays Turizm Seyahat Acentesi sahibi Can Özel: Tatil planı yaparken nelere dikkat edilmeli?

DSC_4423

Turizm Gündeminin bu haftaki konuğu alanında uluslararası deneyime sahip ve işinde adından başarılarıyla söz ettiren örnek bir yatırımcı Skywings Holidays Turizm Seyahat Acentesi sahibi Can Özel…

Turizm sektörünün en önemli aktörlerinden biri olan seyahat acentelerinin ülkemizde ve dünya turizminde yönlendiriciliği üzerine oldukça verimli bir sohbet gerçekleştirdik.

Skywings Holidays Turizm Seyahat Acentesi sahibi Can Özel yatırımı ve girişimi tamamen Türk sermayeli bir firma olarak uluslararası sermayesi ve networku olan global turizm acenteleri ile nasıl rekabet ettiğini, avantajları ve dezavantajlarını anlattı.

Dünya genelinde seyahat alışkanlıklarını, sektörün tanıtım ve algı yönetimi ile nasıl değişiklikler gösterdiğini, ülkeler ve ekonomiye göre değişen trendlerini anlattığı programımızda; sektörün çözüm bekleyen, gelişmeyi engelleyen sorunları nelerdir? Dijitalleşme ve sosyal medyanın hızlı yayılması turizm pazarında nasıl bir etki yarattı? Youtuber, bloger ve tv programlarının tercihlere etkisi nasıl oluyor? 2019 yılında en çok tercih edilen tatil ve seyahat rotaları nereler oldu? Konularında bilgi aldık. Güven ve güvenlik olgusunun turizm ve seyahat sektöründe ne kadar önemli ve yönlendirici faktör olduğunu konuştuk.

Ayrıca tatil planı yaparken nelere dikkat edilmeli? Keyifli, risksiz bir tatil için öneriler ve internetten yapılan hakkında az referans bulunan yerlerden tercih yapıyorsak neleri göz önünde bulundurmamız gerekiyor konularında önemli bilgiler programımızda yer alıyor.

Back To Top