skip to Main Content

Satış ortağı olun

Endüstri Radyo’da reklamları yayınlanan firmaların memnuniyet oranı çok yüksektir. Siz de ”Satış Ortağı Olun” ve çok ciddi gelirler elde edin. Nasıl ki, internet arama motorları ve sosyal medya kanallarına isteyen her ajans ve danışman reklam satabiliyorsa, siz de aynı şekilde Endüstri Radyo reklamlarını KOBİ’lere satabilir ve çok para kazanabilirsiniz.

Neden satış ortağı olmalıyım?
Endüstri Radyo Türkiye’de büyük bir ihtiyacı karşıladığı için iş dünyasında geniş bir kitle tarafından sürekli dinleniyor. Bu nedenle KOBİ’lere reklam ve sponsorluk satışı kolayca yapılabiliyor. Siz de satış ortağı olun, yüksek ve sürekli gelir elde edin.

Nasıl satış ortağı olunuyor?
Size bir sunum dosyası gönderiyoruz. Ardından bir online toplantı yapıyor ve diğer detayları da paylaşıyoruz. Zaten tüm satış süreçlerinde size destek verecek bir ekibimiz var.

Endüstri Radyo’ya nasıl kolay reklam satabilirim?
Endüstri Radyo’nun dinleyici kitlesi şahıslar değil, şirketlerdir. Bu nedenle reklam için görüşeceğiniz şirketlerin de müşteri potansiyeli şahıslar değil şirketler olmalıdır. Bu konuya dikkat ederek; ajansınızın var olan müşterilerine, tanıdığınız firmalara ve kendi oluşturacağınız datanıza Endüstri Radyo reklamlarını sunabilirsiniz.

Ne kadar kazanacağım, ödemeler nasıl olacak?
Her satıştan komisyon alacaksınız. Önce görüştüğünüz firmanın yazılı reklam sipariş onayını alacağız. Yayın sonrası reklam faturasını reklam veren firmaya göndereceğiz. Firma çek ile de ödeme yapsa bile, biz size her ay nakit ödeme yapacağız. Satış komisyon oranı toplam satış cironuza göre değişmektedir. Oranları sunum dosyamızla birlikte göndereceğiz.

Her firmaya satış yapabilir miyim, sistem nasıl işliyor?
Ulusal markaların reklam satışını www.UnitedMedia.com.tr yapmaktadır. Yani siz tüm KOBİ’lere satış yapabilirsiniz. Sistem, internet arama ağları ve sosyal medya reklam satışlarına isteyen her ajansın ve şahısın aracılık edebildiği gibi işliyor. Yani müşteri potansiyeliniz 350.000 firmadan daha fazla.

Bize ulaşın, kazanmaya başlayın:
Aklınıza takılan her konuyu istişare edebiliriz. Biz zaten tüm süreçte size destek vereceğiz. Bize aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Pelin BAKIRHAN
Şirket Merkez: 444 32 50
Şirket Mobil: 0 555 169 99 97
[email protected]

Back To Top