skip to Main Content

OnGrowth Inc. kurucusu İpek Önder: KOBİ’ler için yurtdışı

DSC_3951

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu “KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru” programının bu bölümde konuğu OnGrowth Inc. kurucusu İpek Önder oldu. Önder, Kanada ve Kuzey Amerika pazarına girişle ilgili deneyimlerini bizlerle paylaştı.

İpek Önder’in 20 yıllık Kanada, Toronto deneyimlerinin yanında beyaz yakalı olarak deneyimleri, girişimci olarak tecrübeleri, başarı hikayeleri ve fark yaratmak üzerine konuların gündeme geldiği programda Kanada ve Kuzey Amerika pazarlarına açılmak isteyen KOBİ’ler ve girişimciler için yol gösteriliyor. OnGrowth Inc. Olarak İpek Önder’in bu pazarlara yönelik verdiği destek hizmetlerinin yanında pazara giriş stratejileri konuşuluyor. Şirket kuruluşundan ihracat fırsatlarına kadar 20 yıllık Kanada deneyimlerinin yanında KOBİ’lerin gelişim fırsatları değerlendiriliyor. Bir Türk kadın girişimcinin bu farklı başarı hikayesi kaçırılmaması gerekenlerden.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; KOBİ’lere, patron ve girişimcilere, esnaf ve çiftçilere, iş dünyasında atılıma hazırlananlara dijital koçluk ile yalın finans ve iş rehberliğinin hedeflendiği hoş sohbet programda, her hafta alanında uzman isimlerle, farklı ve farkındalık yaratan güncel konular, girişimler, fikirler masaya yatırılıyor.

Back To Top