skip to Main Content

Lonca Makine Pazarlama Müdürü Selim Demirkıran: Lonca Makine olarak dijital dönüşüm sürecimizle yenilikleri takip ediyoruz

DSC_0060

Endüstri Gündemi programının bu haftaki konuğu Lonca Makine Pazarlama Müdürü Selim Demirkıran oldu. Demirkıran ile Lonca Makine’nin taşınma ve dijital dönüşüm sürecini konuştuk.

Lonca Makine A.Ş 1984 yılında kurulmuş ve 2000 yılında Ensim Sensörs markasıyla üretime başlamış endüstriyel sensör imalatçıdır. Ürün gamımızda; seviye, akış kontrol, basınç ve sıcaklık sensörleri bulunuyor. 35 senedir sektörde faaliyet gösteren bir firma olarak Türk sanayisinin birçok ihtiyacına cevap verme imkanı bulduk. Yurt dışında ise 30 ülkeye doğrudan ya da direk olarak satış gerçekleştirdik. Sekiz farklı ürün grubumuz ve toplam 600 – 700 arası farklı modelimiz bulunuyor. Ekibimiz için yeni ürünler geliştirmek adeta bir tutkudur. Yeni ürünler geliştirmeye de devam ediyoruz. 2019 yılında taşınma süreci gerçekleştirdik. Dijital dönüşüm ve ERP dönüşüm süreci yaşadık. Lonca, değişimi ve yeniliyi en çok kollayan firmalardan biri olarak öne çıkıyor” dedi.

Endüstri Gündemi programında Lonca Makine Pazarlama Müdürü Selim Demirkıran ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Back To Top