skip to Main Content

Leuze Electronic Türkiye ve Ortadoğu Genel Müdürü Tolga Çorman: Gelişen Teknolojiyi Takip Ediyoruz

Şirketlerin sürekli ve hızlı bir ivme ile gelişen teknolojiyi nasıl takip etmeleri gerektiğini konuştuğumuz Leuze Electronic Türkiye ve Ortadoğu Genel Müdürü Tolga Çorman, Teknoloji Gündemi programımızın konuğu oldu.

Kurumsallaşmak ve sürdürülebilir bir iş hayatı oluşturmak için tüm teknoloji gelişmelerini takip etmenin önemine ve bu takibi kolaylaştıracak çözüm önerilerine vurgu yapan Çorman, sözlerine “Ar-Ge çalışmalarımız esnasında ayrı bir birim olarak çalışan Endüstri 4.0 bölümü her zaman Endüstri 4.0 gibi yeni trendleri de takip ediyor. Odak endüstrilerimizde ve uygulamalarda müşterilerimize hangi yeni çözümleri sunabiliriz bunlara bakıyoruz. Endüstri bakış açısı ile ve Voice of Customer dediğimiz yani müşterinin taleplerini gelecekteki ihtiyaçlarını öngörerek ürünler ve çözümler geliştiriyoruz.” şeklinde devam etti.

Endüstride 60 yılı aşkın tecrübesi ile birçok yeniliğe ve gelişime imza atan, Leuze Electronic, Türkiye ve Ortadoğu Genel Müdüründen gelecek ihtiyaçlarının öngörülmesi ve buna göre talep çözümlerinin sunulması konusunda KOBİ’lerimize yardımcı olacağını umduğumuz keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Back To Top