skip to Main Content

Kahkaha Okulu kurucusu İpek Ateşalp: Kahkaha Yogası

DSC_3916

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu “KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru” programının bu bölümünde konuğumuz Kahkaha Okulu kurucusu İpek Ateşalp oldu.

Kahkaha atarak girişimci olan İpek Ateşalp beyaz yakalı günlerinden kadın bir girişimci olarak eğitim, koçluk, kahkaha okulu girişimcilik deneyimlerini paylaşıyor. Dünyadaki 56 kişiden biri, Türkiye’de Kahkaha Yogası Liderlik sertifikası verebilen 2 kişiden biri olarak İpek Ateşalp, 25 yıllık bir geçmişi olan Kahkaha Yogası’nda şirketlerde, sivil toplum kuruluşlarında yaşadığı deneyimleri aktarıyor. Program iş dünyasının stresleri için birebir ve sürprizlerle dolu olarak kaçırılmaması gerekenlerden.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; KOBİ’lere, patron ve girişimcilere, esnaf ve çiftçilere, iş dünyasında atılıma hazırlananlara dijital koçluk ile yalın finans ve iş rehberliğinin hedeflendiği hoş sohbet programda, her hafta alanında uzman isimlerle, farklı ve farkındalık yaratan güncel konular, girişimler, fikirler masaya yatırılıyor.

Back To Top