skip to Main Content

İş insanı ve Lebib Yalkın Yayınlarının İcra Kurulu Başkanı Mert Yalkın: Markanın Sürdürülebilirlik ve Başarı Hikayesi

mert-yalkın

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru programının bu bölümünde iş insanı ve Lebib Yalkın Yayınlarının İcra Kurulu Başkanı Mert Yalkın ile ülkemizin önemli marka ve değerlerinden biri olan Lebib Yalkın hizmetleri ve sürdürülebilirlik üzerine detaylı bir sohbet gerçekleştirdik.

Mevzuat denince Türkiye’de akla ilk gelen isim Lebib Yalkın Yayınlarının üçüncü kuşak yönetim temsilcisi Mert Yalkın, mevzuat bankasından KGK eğitimlerine, Lebib Yalkın Akademi’den periyodik yayınlarına ve dergilerine hizmet ve ürünlerini detaylı olarak dinleyiciler ile paylaştı. COVID-19 sürecindeki deneyimlerini, ileriye yönelik yapay zeka ve dijitalleşme gibi yenilikçi projelerini ve günlük iş akış süreçlerini aktardı. Mali müşavirler, avukatlar gibi öncelikli meslek erbablarına yönelik çalışmalarını, diğer meslek gruplarına ve şirketlere yönelik hizmetlerini ve kendi özgeçmişinin yanında hobilerini özetledi. Başarının sırrını “Müşteri Hizmetlerine Önem” olarak özetleyen Yalkın, aile şirketlerinin başarısı için kendi deneyimlerini anlattı. 67 yıllık birikimin özetlendiği program girişimciler, aile şirketleri, KOBİ’ler, patronlar, meslek grupları adına kaçırılmaması gerekenlerden. Başarılı bir markanın sürdürülebilirliği noktasında ve mevzuatla yoğun ilgilenen meslek ve şirketler adına güzel bilgilerin paylaşıldığı program arşivde bulundurulması gerekenlerden.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; çiftçilerden, girişimcilere, esnaftan, C level yöneticiye, patrondan KOBİ’ye kadar herkese dijital koçluk yapan tek programda her hafta farklı, renkli ve zengin içerikli konularda entellektüel sermaye arttırımına gidiliyor.

Back To Top