skip to Main Content

İntermobil Şirket Ortağı ve Genel Müdürü Rıfat Perahya: Anne-oğul şeklinde çalışmaya başlamak farklı dinamikler edinmemi sağladı

Tunç Berkman ile 4P+1 programının bu bölümünde, İntermobil Otomotiv Genel Müdürü Rıfat Perahya konuğumuz oldu.

Tufts University Uluslararası İlişkiler lisans, devamında da Bahçeşehir Üniversitesi Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi Bölümü yüksek lisans programlarını tamamlamış olan Rıfat Perahya, evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce, Fransızca ve İspanyolca dillerini iyi derecede kullanabilen Perahya, 1954 yılında kurulmuş olan aile şirketleri İntermobil Otomotiv’e 2005 yılında katılmış olup 2009 yılından beri Genel Müdürlük görevini devam ettirmektedir.

İntermobil, kendi alanlarında lider olan otomotiv tedarikçilerinin temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmakta olup Türkiye’deki otomobil, kamyon, otobüs ve treyler üreticilerine, satış sonrasında faaliyet gösteren toptancı, perakendeci ve servislere hizmet vermektedir. Kuruluşundan itibaren, 65 yılı aşkın sürede, ticari faaliyetleri etkinlik alanının merkezine konumlandırmış olup, sektörde farklılaşmak ve daha kapsamlı bir hizmet sunabilmek için mühendislik ve tedarik zinciri yönetimi alanlarında da destek sağlamaktadır.

Back To Top