skip to Main Content

İnfo Yatırım Kurumsal İlişkiler Direktörü, Sunucu, Ekonomist Mine Uzun: Yatırımcıların dikkat etmesi gereken hususlar

mine-uzun

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru programının bu bölümünde sunucu, televizyon ve radyocu, ekonomist, borsacı Mine Uzun ile yatırım dünyasına ve ekonomilere dair detaylı bir sohbet gerçekleştirdik.

Coronavirus ile birlikte 2020 yılına damga vuran olaylar ışığında yatırım dünyasındaki gelişmeler, ABD seçimleri, ticaret savaşları ile yeni normalde geleceğe dair beklentilerin konuşulduğu programda ayrıca yatırımcıların dikkat etmesi gereken hususlar konuşuldu. Algoritma emirlerinden halka arza, kripto paralardan yatırım danışmanlığına birçok önemli başlığa değinildi. Ekranların sevilen yüzü Mine Uzun ile hobilerden ekonomilere uzun bir yolda seyahat eden program yazın kaçırılmaması gerekenlerden.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; çiftçilerden, girişimcilere, esnaftan, C level yöneticiye, patrondan KOBİ’ye kadar herkese dijital koçluk yapan tek programda her hafta farklı, renkli ve zengin içerikli konularda entellektüel sermaye arttırımına gidiliyor.

Back To Top