skip to Main Content

Hepsiburada.com Kategori Grup Direktörü Mazhar Özsoy: KOBİ’ler için fırsat E-Ticaret ve E-İhracat başlıklarında hepsiburada.com

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru programının bu bölümünde Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından biri olan Hepsiburada.com’un Kategori Grup Direktörü Mazhar Özsoy ile KOBİ’lerin kolay ve hızlıca e-ticarete ve e-ihracata açılmasının yollarını konuştuk.

COVID-19 ile beraber dijital ekonominin yükseldiği bir dönemde, e-ticaretin yeni zirveleri gördüğü günlerde, KOBİ’lerin dünyaya ve ulusal pazara açılması yönünde Hepsiburada.com’un sağladığı imkanların yanında hızlıca e-ticarette yer almak için gerekli olan prosedürleri konuştuk. E-ticaretin faydalarının yanında neden bir pazar yerinde olmanın gerektiği, KOBİ’lerin niye e-ticarette olmasının şart olduğunu, yurtdışına e-ihracat için pazar yerinin sağladığı kolaylaştırıcı imkanları hap şeklinde özetleyen programda, ayrıca e-ticaretin ve Hepsiburada.com’un gelişimi de konuşuldu. 27 milyon kayıtlı ürün arasında hızlıca ve kolayca mağaza açmanın yöntemleri ile e-ticarette yer almak isteyen KOBİ’ler için mini reçetelerin sunulduğu program yeni normaldeki uzaktan, mesafeli satış günleri için önemli bilgiler sağlıyor.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; çiftçilerden, girişimcilere, esnaftan, C level yöneticiye, patrondan KOBİ’ye kadar herkese dijital koçluk yapan tek programda her hafta farklı, renkli ve zengin içerikli konularda entellektüel sermaye arttırımına gidiliyor.

Back To Top