skip to Main Content

Gemi Yakıt İkmalcileri Derneği (GYİD) ve CYE Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Eraydın: Denizcilik ayrı bir ihtisas alanı, 7/24 mesai ister

deniz-eraydın

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru programında Gemi Yakıt İkmalcileri Derneği (GYİD) ve CYE Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Eraydın konuğumuz oldu.

Eraydın başkanı olduğu derneğin faaliyetlerinin yanısıra bunker işletmeciliğinin temel dinamiklerini anlattı. Dernek başkanlığı ve Deniz Ticaret Odası’nda üyelikleri sırasında sektörü nasıl büyüttüklerini, Türkiye’nin önünde bu anlamda nasıl fırsatlar yattığını aktardı. Eğitim, kalite, özen, zamanlama ve planlama ile sektörü nasıl büyütüp, ilerlettiklerini özetleyen Eraydın, gelecek için gemi ikmali ve yakıt işlemlerinin önemine değindi. Gemi yakıtının gemiler için en hayati ihtiyaç olduğunu vurgulayan ve geminin yakıt almak için belirlediği limanın ana ikmal limanı olduğunu kaydeden Eraydın, İstanbul’un otelcilik, havaalanı, gıda, tersane boyutlarından bu anlamda önemine değindi. Dünyadaki sayılı kanallar arasında yer alan Türk Boğazlarına Kanal İstanbul’un da ekleneceği dikkate alındığında Eraydın’ın programı kaçırılmaması gerekenlerden.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; çiftçilerden, girişimcilere, esnaftan, C level yöneticiye, patrondan KOBİ’ye kadar herkese dijital koçluk yapan tek programda her hafta farklı, renkli ve zengin içerikli konularda entellektüel sermaye arttırımına gidiliyor.

Back To Top