skip to Main Content

Zingat.com Ticari ve Satış Direktörü Eser Karaismailoğlu: Emlak ve gayrimenkul yatırımlarının yeni normal dijital platformuna bekliyoruz

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru programının bu bölümünde Zingat.com Türkiye’nin Ticari ve Satış Direktörü Eser Karaismailoğlu ile tasarrufları, emeklilik ve ferdi/hayat sigortalarını, emlak ve gayrimenkul yatırımlarını konuştuk.

Eski sigortacı, bireysel emeklilik banka sigortacılığı satış yöneticisi Karaismailoğlu, programın ilk bölümünde satış dünyasının derinliklerinden tamamlayıcı sağlık sigortalarına, otomatik katılım sisteminden tamamlayıcı emeklilik sistemine tasarrufların ve bireysel yaşamın poliçe garantilerinin önemine değindi. İkinci bölümde Zingat Türkiye’nin operasyonları ve süreçlerini, emlak piyasasına yönelik çözümlerini, dijital ekonomide gayrimenkul yatırımlarına nasıl aracılık ettiklerini anlattı. Son bölümde ise pandemi öncesi ve sonrası emlak yatırımcılarının tüketici davranışlarındaki değişimleri, hareketlenen konut piyasasının rakamsal dinamiklerini, emlak aracılarının mevzuat değişimleri karşısında dijital platformlara ve pazaryerlerine daha çok yönlenmeleri gerekliliklerine değinerek, tüketiciler dışında konut sektörünün oyuncularına ne gibi hizmetler sunduklarından bahsetti. Dijital ekonomiye Türkiye’nin önemli yatırım enstrümanlarından biri olan emlak ile farklı bir pencereden bakmak isteyen herkese hitap eden program satış duayenlerine de sesleniyor.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; çiftçilerden, girişimcilere, esnaftan, C level yöneticiye, patrondan KOBİ’ye kadar herkese dijital koçluk yapan tek programda her hafta farklı, renkli ve zengin içerikli konularda entellektüel sermaye arttırımına gidiliyor.

Back To Top