skip to Main Content

Yaskawa Uzman Uygulama Mühendisi Fatih Gündoğan ve Güney Marmara Bölgesi Satış Sorumlusu Ramazan Yıldız: Müşterilerimizde yenilikleri müşterilerimizle birlikte yakalayacağız ve bugünün ötesine geçeceğiz.

ST Endüstri Radyo’da Robot Yatırımları programının bu bölümünde konuklarımız Yaskawa Türkiye Uzman Uygulama Mühendisi Fatih Gündoğan ve Güney Marmara Bölgesi Satış Sorumlusu Ramazan Yıldız oldu.

Yaskawa’nın yeni teknoloji üreten bir tedarikçi olmasının yanında sanayide değer üreten tüm mekatronik ürün gamına sahip olduğunu belirten Gündoğan ve Yıldız, “Partnerlerimiz bizimle çalıştığında tek bir tedarikçi ile muhatap olacaklar. Teknolojinin her alanında yenilikleri müşterilerimizle birlikte yakalacağız ve bügünün ötesine geçeceğiz.” dedi.

Yeni çıkan ürünlerden örnek uygulamalara, Endüstri 4.0’dan Yaskawa Cockpit’e, gerçekleştirilen eğitimlerden robotizasyona pek çok konuyu konuştuğumuz Robot Yatırımları programında, Yaskawa Türkiye Uzman Uygulama Mühendisi Fatih Gündoğan ve Güney Marmara Bölgesi Satış Sorumlusu Ramazan Yıldız ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Back To Top