skip to Main Content

Universal Robots Türkiye&Yunanistan ve Ortadoğu Genel Müdürü Kandan Özgür Gök: Robot ve İnsan İşbirliği Yüzde 85 Daha Verimli

ST Endüstri Radyo olarak WOW Kongre Merkezi’nde düzenlenen Endüstri 4. ve Robot Yatırımları Zirvelerinde gerçekleştirdiğimiz canlı yayınımızda Sektör Analiz program kuşağı konuğumuz Universal Robots Türkiye&Yunanistan ve Ortadoğu Genel Müdürü Kandan Özgür Gök oldu.

Kollobratif/işbirlikçi Robot nedir ve kullanım alanları nelerdir? Türkiye ve dünyada kollobratif robotların kullanım alanları nerelerdir? Gelecekte robot kullanımı ne düzeyde olacak? Peki gelişen teknolojiyle birlikte değişen ihtiyaçlar insanların gereksinimlerini nasıl yönlendirecek? Tüm bu soruların cevaplarını vermeyi hedeflediğini dile getiren Universal Robots Türkiye & Yunanistan ve Ortadoğu Genel Müdürü Kandan Özgür Gök, tüm bu soruları yanıtladı.

“Robot ile insan ortak çalışması, insanla insan ya da robotla robot çalıştırılma durumlarının tümünden yüzde 85 daha verimli.” diyen Kandan Özgür Gök ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Back To Top