skip to Main Content

Talent Partners Türkiye Kurucu Ortağı Barbaros Eneç: İnsana dair kurumsal konular

DSC_0057

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu “KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru” programında eski beyaz yakalı şimdi girişimci, patron, İK yönetici işe yerleştirmecisi Barbaros Eneç ile insana dair kurumsal konuları konuştuk.

Yetenek yönetimi, işe alım süreçleri, KOBİ’lerde profesyonel yönetici işe yerleştirme, seçim süreci ve kriterleri, eğitim gibi KOBİ’lerin ihtiyacı olan birçok başlıkta ilaç, bankacılık, finans, perakende, enerji gibi sektörlerde deneyimi olan ve yıllardır yönetici seviyesinde profesyonellerin işe yerleştirme süreçlerini bir girişimci patron olarak yöneten Barbaros Eneç birbirinden değerli bilgileri bizlerle paylaştı. KOBİ’lerde aile şirketinden kurumsallaşmaya giden evrede orta yaş ve üstü deneyimli beyaz yakalı eski yönetici profesyonellerden nasıl ve niye faydalanılması gerektiğini aktardı.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; KOBİ’lere, patron ve girişimcilere, esnaf ve çiftçilere, iş dünyasında atılıma hazırlananlara dijital koçluk ile yalın finans ve iş rehberliğinin hedeflendiği hoş sohbet programda, her hafta alanında uzman isimlerle, farklı ve farkındalık yaratan güncel konular, girişimler, fikirler masaya yatırılıyor.

Back To Top