skip to Main Content

Radyocu, Gazeteci, Blogger, Danışman, Girişimci Serhat Ayan: KOBİ’lere yönelik teknolojik gelişmeler

DSC_0038

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu “KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru” programında radyocu, gazeteci, blogger, danışman, girişimci Serhat Ayan KOBİ’lere yönelik teknolojik gelişmeleri özetledi.

RS FM’de “Yeni Şeyler Rehberi” adlı teknoloji programını Pazartesi ve Cuma günleri sunan deneyimli radyocu ve gazeteci Serhat Ayan konuğumuzdu. Teknolojik güncel gelişmeleri, siber güvenliği, interneti, e-ticareti, dijital pazarlama ve sosyal medyayı KOBİ’ler için yorumladı. Gazetecilik, televizyonculuk ve radyoculuk deneyimlerinin yanında bir girişimci ve danışman olarak deneyimlerini KOBİ yöneticileri için aktardı. Bu yayının en güzel tarafı Cuma günleri RS FM’de “Yeni Şeyler Rehberi” programının hemen sonrasında ST Endüstri Radyo’da “KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru” programının başlıyor olması.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; KOBİ’lere, patron ve girişimcilere, esnaf ve çiftçilere, iş dünyasında atılıma hazırlananlara dijital koçluk ile yalın finans ve iş rehberliğinin hedeflendiği hoş sohbet programda, her hafta alanında uzman isimlerle, farklı ve farkındalık yaratan güncel konular, girişimler, fikirler masaya yatırılıyor.

Back To Top