skip to Main Content

Phoenix Contact’ın Türkiye Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Ayça Gül Lanacı, Krohne’nin Türkiye Ofisi Pazarlama ve İletişim Müdürü Can Merter ve Samson Türkiye Pazarlama Müdürü Mahir Bağır: Güçlü partnerliğin yansımaları neler?

DSC_0195

Güçlü partnerliğin yansımalarını konuştuğumuz Proses Çözümleri programımızın bu bölümünde konuklarımız Phoenix Contact’ın Türkiye Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Ayça Gül Lanacı, Krohne’nin Türkiye Ofisi Pazarlama ve İletişim Müdürü Can Merter ve Samson Türkiye Pazarlama Müdürü Mahir Bağır oldu.

Dünyada Krohne, Samson ve Phoenix Contact markalarının oluşturduğu partnerlik Krohne Academy gibi endüstriye büyük faydalar sağlayan platformların oluşturulmasına katkı sağlıyor. Bu güçlü partnerliğin dünyadaki ve Türkiye’deki yansımaları, Nisan ayında gerçekleştirilecek Krohne Academy 2019 etkinliğinin konuları, gerçekleştirileceği iller ve daha birçok detayı Phoenix Contact’ın Türkiye Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Ayça Gül Lanacı, Krohne’nin Türkiye Ofisi Pazarlama ve İletişim Müdürü Can Merter ve Samson Türkiye Pazarlama Müdürü Mahir Bağır ile konuştuk.

Back To Top