skip to Main Content

Nidec Control Techniques Sürücüler İş Birimi Yöneticisi Duhan Sönmez: Sürücüye gömülü kontrolör ile yüksek katma değer sağlıyoruz

ST Endüstri Radyo’nun Üretimi Otomatik Hale Getirenler programına konuk olan Nidec Control Techniques Sürücüler İş Birimi Yöneticisi Duhan Sönmez, “Control Techniques ürünlerinde, akıllı kontrolör yapılarının sürücü üzerinde gömülü olması, kullanıcıların kısa yoldan, hızlıca çözüme ulaşabilmesini sağlıyor” dedi.

Control Techniques ve Leroy -Somer’in çok uzun yıllar Amerikalı Emerson Group’ta Endüstriyel Otomasyon Grubu adı altında faaliyet gösterirken, 2017 yılı Şubat ayında Japon menşeili Nidec Motor Company’ye dahil olduğunu söyleyen Duhan Sönmez, “Kullanıcılara sunabildiğimiz katma değerli çözümlerin başında, akıllı kontrolör yapılarının artık sürücü üzerinde yani gömülü olarak bulunabilmesi geliyor. Harici kontrolör ihtiyacı olmadan ürünlerin üzerindeki mikro işlemci yapısıyla kullanıcıların kısa yoldan hızlıca çözüme ulaşabilmesini sağlıyoruz. Biz, ürünle beraber sunduğumuz mühendislik hizmeti ve yazılım desteğiyle de öne çıkıyoruz” dedi.

Back To Top