skip to Main Content

Molton Hotels Yönetim Kurulu Üyesi, Yöneticisi ve aynı zamanda ortağı Umut Dülger: Daha gelişmiş bir turizm için yapılması gereken çalışmalar nelerdir?

DSC_4226

Turizm Gündeminin bu haftaki konuğu turizm yatırımları ve işletmeleri konusunda uzman bir danışman aynı zamanda turizm işletmecisi Umut Dülger.

Umut Dülger otel işletmeciliği ve yönetimi görevleri dışında Alan PDM isimli firmasıyla turizm işletmelerinin kurulması, kalite ve analiz çalışmaları, denetleme ve danışmanlık hizmetleri konusunda hizmet veriyor.

Bu yıl olduğu gibi gelecek yıllarda da ülke olarak turizm sektöründen büyük ekonomik beklentilerimiz var. Konuğumuz ile 2018, 2019 yılında Türkiye’de turizm nasıl geçtiğinin yıllık veriler ve analizler ile değerlendirmesini yaparken aynı zamanda gelecek yıllar için turizm alanında yatırımcılık, girişimcilik gibi planları olanlar için nasıl bir yol haritası gerekiyor detaylı bir şekilde konuştuk. Otelcilik, konaklama, işletme alanında yer almayı hedefleyen firmaların ihtiyacı olan çözümleri anlattık.
Daha gelişmiş bir turizm için yapılması gereken çalışmalar nelerdir? Özellikle turizmde teknoloji kullanımı üzerine gelinen son nokta ve gelecekte neler olacak değerlendirdik. İhtiyaçların çok hızlı değiştiği, ekonomik ve siyasal krizlerin en hızlı etki gösterdiği sektörde ülke olarak çözüm bekleyen konularımızı ele aldık.

Back To Top