skip to Main Content

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sabri Burak Arzova: ABD seçimi, akademisi, ekonomisi ve yeni normal

Sabri-burak-arzova

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru programının bu bölümünde akademisyen, yazar, yorumcu, danışman Prof.Dr. Sabri Burak Arzova ile yatırım dünyasına ve ekonomilere dair detaylı bir sohbet gerçekleştirdik.

Türkiye’nin ilk ticaret okulları Elen Ticaret Mektebi kitabından Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesinin tarihçesine geniş bir gündemin konuşulduğu programda ABD seçimine de etraflıca değinildi. ABD ekonomisi, Çin – ABD ticaret savaşının küresel ve Türkiye etkileri, alınabilecek önlemler detaylandırıldı. ABD yükseköğreniminin COVID-19 sonrası yaşadığı süreç ile Arzova’nın ABD izlenimleri paylaşıldı. Televizyonlardan tanıdığımız Arzova keyifli, faydalı ve her yerde bulunmayan görüşleri ile programa renk kattı.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; çiftçilerden, girişimcilere, esnaftan, C level yöneticiye, patrondan KOBİ’ye kadar herkese dijital koçluk yapan tek programda her hafta farklı, renkli ve zengin içerikli konularda entellektüel sermaye arttırımına gidiliyor.

Back To Top