skip to Main Content

Kredi uzmanı, eski bankacı, stratejik finans danışmanı Nazlı Sarp: Kredi yönetimi ve finansman günümüzde daha önemli

nazlı-sarp

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru programının bu bölümünde eski bankacı, kredi uzmanı, finansal danışman Nazlı Sarp ile finansman yöntemlerinden kredi tahsis süreçlerine kadar fon kaynakları üzerine detaylı ve keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Mali analiz ve değerleme, kredi izleme ve tahsis gibi kredi süreçlerinin tüm aşamasında çalışmış eski bankacı Nazlı Sarp, KOBİ’ler, girişimciler, yöneticiler, işletmeler için kredi ve fonlama imkanları adına detaylı bilgi aktarımlarında bulundu. Kredi kullanımı öncesi yapılması gereken hazırlıklardan, kripto para arzlarına, melek yatırımcılıktan KGF ve KOSGEB kredilerine kadar birçok finansman imkanından bahsedilen programda, mali ve finansal analiz çeşitleri, teminat ve kredi çeşitleri gibi birçok başlık masaya yatırıldı. Dikkat edilmesi gereken başlıklara değinilen program adeta Kredi 101 dersi gibi kısa sürede finansman konularına hakim olmak isteyenlere özet bilgiler verdi. Rotatif kredi ile spot kredi, yatırım kredisi ile işletme kredisi, net işletme sermayesinde faaliyet karına, FAVÖK’den nakit akış tablosuna kadar birçok başlık yer aldı. Akademik takvim başlarken bilgilerini tazelemek isteyenler için mutlaka dinlenmesi gereken bir program.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; çiftçilerden, girişimcilere, esnaftan, C level yöneticiye, patrondan KOBİ’ye kadar herkese dijital koçluk yapan tek programda her hafta farklı, renkli ve zengin içerikli konularda entellektüel sermaye arttırımına gidiliyor.

Back To Top