skip to Main Content

İstanbul Arel Üniversitesi Mütevelli Heyeti Danışmanı Nur Erdem Özeren: KOBİ’lerin iletişim ihtiyaçları

DSC_2298

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu “KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru” bu haftaki konuğu doktor adayı Nur Erdem Özeren, bilinen adı ile Erdemabi.com. Programda KOBİ’lerin iletişim ihtiyaçları, meslek seçimleri, şirketlerin kalifiye işgücünde aradıkları hakkında konuşuldu.

İstanbul Arel Üniversitesi Mütevelli Heyeti Danışmanı Erdem Özeren danışmanlık deneyimleri ile KOBİ’lerin ve işletmelerin eleman alımlarındaki tercih nedenlerini, sektörlerin nasıl değiştiğini ve adaylar içinse üniversite tercih döneminde dikkat etmeleri gereken noktaları bu programda detaylı olarak paylaşıyor.

Endüstri 4.0 ve sonrasında mesleklerin şekil değiştirdiğini, üniversite tercihlerinde meslek, sektör veya ünvan seçimi değil kişinin olmak istediği ve keyif alarak yapmak istediği seçimlerle başarılı olduğundan, KOBİ’lerin iletişim ihtiyaçları ve gelişim alanlarından, şirketlerin eğitimler için ek maliyetlere girmeden üniversite imkanlarından nasıl faydalanabileceğinden, İstanbul Arel Üniversitesi’ndeki organizasyonel değişim faaliyetlerinden bahsediyor. Rehber öğretmenlerden, KOBİ patronlarına, üniversite adaylarından, şirket insan kaynakları ve eğitim birimlerine kadar herkesi ilgilendiren konularla dolu program kaçırılmaması gerekenlerden.

KOBİ’lere, patron ve girişimcilere, esnaf ve çiftçilere, iş dünyasına hazırlananlara dijital koçluk ile yalın finans ve iş rehberliğinin hedeflendiği hoş sohbet programda, her hafta alanında uzman isimlerle, farklı ve farkındalık yaratan güncel konular, girişimler, fikirler masaya yatırılıyor.

Back To Top