skip to Main Content

Isra Vision Türkiye Satış Müdürü Hüseyin Şahin: Hayatın görünmeyen bir parçasıyız

2

“Isra Vision olarak hayatın görünmeyen bir parçasıyız” diyen Isra Vision Türkiye Satış Müdürü Hüseyin Şahin, ST Endüstri Radyo’da Robot Yatırımları programının konuğu oldu.

Şahin, “Hemen hemen her sektörde ürünlerin kontrolünde Isra Vision ekipmanları kullanılıyor ve yaptığımız çalışmalar globalde referans niteliği taşıyor” dedi.

Türkiye ofislerinin bir hub görevi gördüğünü dile getiren Şahin, yüzey muayene sistemlerinde Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu ve Kuzey Afrika pazarına, otomotivi dahil ettiklerinde ise Doğu Avrupa’ya Türkiye ofisleri üzerinden hizmet verdiklerini ifade etti.

Robotlara göz olduklarını belirten Şahin, “Hattın içerisine gelen bir aracın pozisyon ölçümünü yaparak mevcut pozisyon bilgisini robotlara aktarmak, robotların aldığı veriye göre yapmak istedikleri prosesi belirlenen standartlar ya da toleranslar içerisinde yapılmasını sağlamak gibi robotik yönlendirme çözümleri sunuyoruz” şeklinde konuştu.

ST Endüstri Radyo Robot Yatırımları programımızın bu bölümünde, Isra Vision Türkiye Satış Müdürü Hüseyin Şahin ile Isra Vision’ın yapılanmasından faaliyetlerine, Ar-Ge çalışmalarından gelecek hedeflerine kadar pek çok konuyu konuştuğumuz keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Back To Top