skip to Main Content

Işık Teknoloji Kurucu Ortağı Hakan Dülger ve Satış Müdürü Buğra Hoş: Müşteriye dokunarak sahanın ihtiyaçlarını analiz ediyoruz

DSC_0019

Enerjisini Üreten Fabrikalar programının bu bölümdeki konuğu Işık Teknoloji Kurucu Ortağı Hakan Dülger ve Satış Müdürü Buğra Hoş oldu. Işık Teknolojinin sunduğu hizmetleri ve enerji verimliliği konusundaki faaliyetlerini anlattı.

Dülger; “Işık Teknoloji olarak satışla birlikte çeşitli projeler için danışmanlık faaliyetleri yürütüyoruz. Enerji ekonomisi ile ilgili önemli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. İnandığımız markaları Türkiye’ye getiriyoruz. Kimisinde distribütörlük kimisinde ise ana bayilik anlaşmalarımız bulunuyor. Amacımız hayata geçecek projeleri ihtiyaca cevap verecek şekilde en kaliteli ve uzun ömürlü şekilde kullanıcılara sunmak” dedi.

Sahanın genel analizini ise firmanın Satış Müdürü Buğra Hoş şu sözlerle açıkladı: “Fabrikaların enerji verimliliği konusundaki ihtiyaçlarını analiz etmek için öncelikle sahanın nasıl bir alan olduğunu anlamak gerekiyor. Bunu başarabilmenin en önemli yolu ise müşteriye dokunmaktır. Işık Teknoloji olarak yerinde yaptığımız tespitleri mühendislik hizmetleri ile birleştirerek en ideal ve avantajlı çözüm sunuyoruz” dedi.

Enerjisini Üreten Fabrikalar programında Işık Teknoloji Kurucu Ortağı Hakan Dülger ve Satış Müdürü Buğra Hoş ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Back To Top