skip to Main Content

İnci Proje Danışmanlık Kurucusu Dr. Müjgan Akyıldız: Taşla ağartmanın yerini lazer aldı

DSC_0081

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu “KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru” programında konuğumuz öğretim görevlisi, danışman Dr. Müjgan Akyıldız oldu.

Başta tekstil sektörü olmak üzere polimer kompozitler alanında uzman olan Müjgan Akyıldız yurtdışına ihracat yapmak isteyen KOBİ’lere ve tekstil firmalarına yönelik olarak uluslararası akreditasyonları, şartlarını ve süreçlerini aktardığı programda ayrıca nano teknolojiler, özellikle kimyasallar, filamentler, boya, kumaş gibi konularda son gelişmeler konuşuldu. Üniversite imkanlarının yanı sıra danışmanlık ile doğru proje yazımı ve akreditasyonları konuşuldu. Yanmaz, koku veren, ter emen, ilaç süzen, su geçirmez iplik ve kumaş yapımları, ihracatta karbon salınımı gibi kritik taleplere yönelik başlıklar masaya yatırıldı.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; KOBİ’lere, patron ve girişimcilere, esnaf ve çiftçilere, iş dünyasında atılıma hazırlananlara dijital koçluk ile yalın finans ve iş rehberliğinin hedeflendiği hoş sohbet programda, her hafta alanında uzman isimlerle, farklı ve farkındalık yaratan güncel konular, girişimler, fikirler masaya yatırılıyor.

Back To Top