skip to Main Content

Hamle Teknoloji Yazılım Departman Lideri-Softrue Kurucu Ortağı Tevhid Korkmaz: Dijital dönüşümü yönetiyoruz

DSC_0081

Hamle Teknoloji Yazılım Departman Lideri ve Softrue Kurucu Ortağı Tevhid Korkmaz, ST Endüstri Radyo’da Robot Yatırımları programının konuğu oldu.

Hamle Teknoloji Grubu’nun ilan ettiği ‘Dijital dönüşümü yönetiyoruz’ hedefinin detaylarını anlatan Korkmaz, “Hamle Mühendislik ile mühendislik-otomasyon, Softrue ile yazılım, Atak Robot ile yerli robot üretimi ve Dijital Dönüşüm Merkezi ile dijital dönüşüm danışmanlığı, insan kaynağı eğitip yetiştirme olmak üzere sunduğumuz çözümleri bir bütün olarak değerlendiriyoruz ve dijital dönüşüm yolculuğunda işletmelerin yanında yer alıyoruz.” şeklinde konuştu.

Softrue Yazılım’ın 2020 yılı ile ilgili hedeflerini paylaşan Korkmaz, “Öncelikle kontrollü olarak büyümeyi ardından da yurt içindeki müşterilerimize çözüm üretmenin yanı sıra yurt dışına açılmayı hedefliyoruz.” dedi.

ST Endüstri Radyo Robot Yatırımları programımızın bu bölümünde Hamle Teknoloji Yazılım Departman Lideri ve Softrue Kurucu Ortağı Tevhid Korkmaz ile Hamle Teknoloji’nin ilan ettiği yeni hedefini, Softure Yazılım’ın sunduğu çözümleri ve gelecek dönem planlarını, Bilişim Vadisi’nde konumlanmalarının önemini ve daha fazlasını konuştuğumuz keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Back To Top