skip to Main Content

Girişimci ve İş İnsanı Kerem Cankur: Peru ve Amazon’larda korkusuz bir sosyal girişimcilik hikâyesi

kerem-cankur

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru programının bu bölümünde iş insanı, girişimci Kerem Cankur ile COVID-19 döneminde Peru ve Amazon’larda yaşadığı ilginç, sürükleyici, benzersiz deneyimleri üzerine detaylı bir sohbet gerçekleştirdik.

Girişimciliğe yelken açmış, iş fikri olan, yatırıma girecek KOBİ ve şirketler, patronlar için eşi bulunmaz ders niteliğinde bir hayat hikayesi. Peru’da, Amazon Ormanlarında coronavirus pandemi döneminin zirvesinde yaşanan belirsizlikler, zorluklar, planlama ve organizasyon becerileri, imkansızlıklara rağmen pes etmeme, kriz ve kaos yönetimi, durum analizi üzerine, Kerem Cankur’un yaşadıklarının konuşulduğu program bir başarı hikayesini anlatıyor. Dışişlerinin, büyükelçiliğimizin ve THY’nin başarılı operasyonlarının yanında sosyal girişimciliğin ve sivil toplum kuruluşlarının önemine değiniliyor. Ayrıca Kerem Cankur’un 2000’li yılların başında 2. el bilgisayar girişiminin hikayesi girişimciler için kulağa küpe olacak cinsten. Adeta çizgi roman karakteri Mr. No maceralarını andıran bu program kesinlikle kaçırılmaması gerekenlerden.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; çiftçilerden, girişimcilere, esnaftan, C level yöneticiye, patrondan KOBİ’ye kadar herkese dijital koçluk yapan tek programda her hafta farklı, renkli ve zengin içerikli konularda entellektüel sermaye arttırımına gidiliyor.

Back To Top