skip to Main Content

Girişimci Orkide Saltık: Alohalive uygulamasının bugünü ve geleceği

DSC_1950

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu “KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru” programının ikinci konuğu bir kadın girişimci olan Orkide Saltık odlu. Öğretim görevlisi, eski ekonomist ve bankacı, finansal danışman ve girişimci Orkide Saltık ile girişimi Alohalive mobil uygulaması hakkında konuşuldu

Orkide Saltık’ın girişimci, akademik ve profesyonel deneyimlerinden hareketle sosyalleşmenin günümüzde nasıl bir ihtiyaç olduğu ve girişim fikrinin bu ihtiyaçtan hareketle nasıl hayat geçtiği gündeme geliyor.

Girişimciler açısından geçilen süreçler, yaşanan zorluklar, başarı hissi ve büyüme, uluslararası pazarlara açılma konularının yanında hızla büyümekte olan Alohalive uygulamasının bugünü ve geleceği konuşuluyor. Sosyal sorumlu bir proje olarak kişilerin güvenli, rahat ve kolayca her gün 15 dakika dinlendiği, sosyalleşme ihtiyacı ile konuşabildiği ancak arkadaş ve flört siteleriyle hiç alakası olmayan proje ile ilgili bilgi veriliyor.

KOBİ’lere, patron ve girişimcilere, esnaf ve çiftçilere dijital koçluk ile yalın finans ve iş rehberliğinin hedeflendiği hoş sohbet programda, her hafta alanında uzman isimlerle, farklı ve farkındalık yaratan güncel konular, girişimler, fikirler masaya yatırılıyor.

Back To Top