skip to Main Content

FİFA Kokartlı Hakem, Aktüer, İş İnsanı Sibel Yamaç Tamkafa: Matematik hayatımızın her anında, kişisel gelişimlerimiz dahil

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru programının bu bölümünde sigortacı, hakem, regresyon terapisti, koç, nörobilim uzmanı, astrolog, dans eğitmeni Sibel Yamaç Tamkafa ile kişisel gelişim, finansal astroloji, aktüerya, futbol üzerine detaylı ve keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

FIFA kokartlı ve aktüer dünyadaki tek kadın, uluslararası sertifikasyona sahip dünyadaki 20 regresyon terapistinden biri olan Sibel Yamaç Tamkafa, 18 yıllık dans eğitmenliğinin yanında yıllarca yaptığı profesyonel hakemlikten, 92 sicil numaralı sayılı aktüerlerden biri olarak matematiğin hayatımızdaki yerinden, gezegenlerin dizilişi ile istatistik arasındaki ilişkilerden, koçluk ile sosyal hizmetler ve çocuk gelişimi arasındaki bağdan, insan beyninin finansal karar almadaki durumunu da inceleyen nörobilim doktora çalışmalarından, astroekonomi ile finansal astroloji arasındaki ayrıma kadar birçok ilginç, önemli ve ilgi çeken başlığı bir programa sığdırdı. Sürenin yetmediği bu program ilkleri ve farklı deneyimleri duymak isteyenler için.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; çiftçilerden, girişimcilere, esnaftan, C level yöneticiye, patrondan KOBİ’ye kadar herkese dijital koçluk yapan tek programda her hafta farklı, renkli ve zengin içerikli konularda entellektüel sermaye arttırımına gidiliyor.

Back To Top