skip to Main Content

Fark Holding Başkanı, Girişimci, Yatırımcı Ahu Büyükkuşoğlu Serter: Dünyayı tanımanın hiçbir tarafı vakit kaybı değildir

ahu-büyükkuşoğlu-serter

Tunç Berkman ile 4P+1 programının bu bölümünde, Fark Holding Başkanı, Girişimci, Yatırımcı Ahu Büyükkuşoğlu Serter konuğumuz oldu.

Serter, birlikte daha iyi bir gelecek yaratmak için birlikteliği vurgulayan ve dönüşüm teknolojilerini geliştiren aktif bir liderdir.

Serter; Fast Company tarafından Türkiye’nin 20 en yenilikçi şirketlerinden biri seçilen Fark Holding’in Başkanı, seri girişimci ve yatırımcıdır. Kolektif düşünen insanlarla beraber daha iyi bir gelecek tasarlayabilmek için Fark Labs’i kurmuştur. Fark Labs şu anda mobilite, hayat bilimleri ve sürdürülebilir yaşam tarzları olmak üzere birçok konuya değiniyor, ilgi alanı girişim kuluçkasından girişim yaratmaya ve yatırıma kadar uzanıyor.

Serter, kadın liderliğinin yarattığı değiştirici güce inanarak; Arya Kadın Yatırım Platformu’nu kurdu. Arya ile daha fazla kadının, kadın liderliğinde gelişen işletmelere yatırım yapılmasını teşvik ediyor.

Serter’in ismi Fortune dergisinde “Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadını” başlığı altında yer aldı, aynı zamanda Birleşik Devletler kapsamında $100 mn kategorisinde Girişimci Kadın Ödülü’nü kazandı.

Back To Top