skip to Main Content

Er-Sa Elektrik Elektronik Genel Müdürü Taylan Yılmaz & Şirket Müdürü Emre Hoşkeser: Ürünler akıllandıkça elektroniğe ihtiyacımız arttı

DSC_0008

Elektronik alanında yaşanan yeni gelişmeleri ve ileri teknolojinin sektörlere olan etkilerini konuşmak için ST Endüstri Radyo stüdyosunda sektörün önemli bir firmasını ağırladık. Er-Sa Elektrik Elektronik Genel Müdürü Taylan Yılmaz ve Er-Sa Elektrik Elektronik Şirket Müdürü Emre Hoşkeser, ürünler akıllandıkça elektroniğe olan ihtiyacın arttığını belirtiyor.

Yaşanan tüm bu gelişmelerle ilgili görüşlerini belirten Er-Sa Elektrik ve Elektronik yetkilileri, “Her ürün akıllı olmaya başladı. Eskiden akıllı sayaç diye bir şey yokken bugün akıllı elektrik, akıllı su sayaçları hayatımıza girdi. Ayrıca eskiden ampuller kullanılırken bugün LED ile aydınlanmaya başladık. Tüm bu gelişmeler neticesinde elektroniğe ihtiyacımız arttı ve tüm ürünlerin içerisine elektronik devreler girmeye başladı.” dedi. Taylan Yılmaz ve Emre Hoşkeser ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Back To Top