skip to Main Content

Dünya Grubu CFO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Burcu Kösem: KOBİ’ler için liderlik

DSC_4191

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu “KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru” programının bu bölümünde Dünya Grubu CFO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Burcu Kösem konuk oldu. Programda KOBİ’ler için liderlik, girişimcilik kavramlarının yanında gazetecilik, yayıncılık deneyimleri konuşuldu.

Burcu Kösem gerek mali işlerdeki deneyimleri, gerekse girişimci ve eğitmen kimlikleri ile KOBİ’lerle, girişimci ve patronlarla farklı başlıklarda bilgilerini paylaşıyor. KOBİ’lere yönelik olarak medya sektöründe atılımını yapmış Dünya Gazetesi Grubu’nun çalışma alanları, ekonomi gazeteciliğinin işleyişi gibi bilgilerin yanı sıra liderlik, girişimcilik gibi farklı konular masaya yatırılıyor. CİPZ TV girişimi ile ilgili bilgilerin de verildiği programda KOBİ’ler için farklı başlıklarda deneyimleri paylaşılıyor.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; KOBİ’lere, patron ve girişimcilere, esnaf ve çiftçilere, iş dünyasında atılıma hazırlananlara dijital koçluk ile yalın finans ve iş rehberliğinin hedeflendiği hoş sohbet programda, her hafta alanında uzman isimlerle, farklı ve farkındalık yaratan güncel konular, girişimler, fikirler masaya yatırılıyor.

Back To Top