skip to Main Content

Doç. Dr. Hüseyin Selimler: Banka kredilerinde yapılandırma

DSC_2826

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu “KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru” programının bu haftaki konuğu Doç. Dr. Hüseyin Selimler oldu. Programda, banka kredilerinde yapılandırma ile ilgili son mevzuat güncellemeleri konuşuldu.

T.C. İstanbul Aydın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi dekan yardımcısı ve öğretim üyesi olan Doç. Dr. Hüseyin Selimler akademik ve profesyonel deneyimleri ile KOBİ’lerin kredi ihtiyaçları, alternatif finansman tekniklerinden detaylı olarak bahsediyor.

Banka kredilerinin yapılandırılması imkanı ile ilgili son mevzuat gelişmelerini, geçmişteki örnekleri ile kıyaslayarak anlatan programda ayrıca alternatif finansman imkanları da aktarılıyor. İki eski bankacı akademisyenin radyo sohbetinden KOBİ’lere güzel notlar çıkarılıyor.

KOBİ’lere, patron ve girişimcilere, esnaf ve çiftçilere, iş dünyasında atılıma hazırlananlara dijital koçluk ile yalın finans ve iş rehberliğinin hedeflendiği hoş sohbet programda, her hafta alanında uzman isimlerle, farklı ve farkındalık yaratan güncel konular, girişimler, fikirler masaya yatırılıyor.

Back To Top