skip to Main Content

Developtica Ürün Yöneticisi Eylem Çilem Koluaçık – G4A Turkey Bilgi Teknolojileri Fonksiyonel Liderlik Müdürü ve G4A Turkey Program Yöneticisi Kübra Yürekli: Şirketin değil, fikrin peşindeyiz.

DSC_0311

Girişimciliği, girişimcilerin karşılaştıkları sorunları ve onlara birçok kolaylık sağlayan G4A Turkey Programı’nı konuştuğumuz Reel Piyasalar’ın bu bölümünde konuklarımız Developtica Ürün Yöneticisi Eylem Çilem Koluaçık – G4A Turkey Bilgi Teknolojileri Fonksiyonel Liderlik Müdürü ve G4A Turkey Program Yöneticisi Kübra Yürekli oldu.

“G4A bir girişimci hızlandırma programıdır.” diyen Yürekli, programın detaylarına program içerisinde yer verirken, bir girişimcinin hikayesi konusunda Koluaçık hikayesini bizimle paylaştı.

Şirketlerin değil fikirlerin peşindeyiz mottosuyla yola çıktıklarını belirten Developtica Ürün Yöneticisi Eylem Çilem Koluaçık – G4A Turkey Bilgi Teknolojileri Fonksiyonel Liderlik Müdürü ve G4A Turkey Program Yöneticisi Kübra Yürekli ile Reel Piyasalar programında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Back To Top