skip to Main Content

Deliveri.App Kurucu Ortağı Çiğdem Öztabak: Yeni normallere ve küresel dijital rekabete direnmeden de başarı mümkün

çiğdem-öztabak

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru programının bu bölümünde yazar, sporcu, eski bankacı ve sigortacı, girişimci Çiğdem Öztabak ile e-ticaret ve dijital ekonomi başta olmak üzere detaylı bir sohbet gerçekleştirdik.

Sörf sporunu tutku ile yapan eski bankacı, sigortacı Çiğdem Öztabak dijital bankacılık ve pazarlama deneyimlerinin yanında sigorta acentelerinin gelişimi, finteklerin rekabeti gibi konularda bizleri aydınlattı. E-ticaretin gelişimi ile ortaya çıkan teslimat şirketlerini tek bir noktada hız, fiyat gibi özelliklerle kıyaslayan “Deliveri” mobil aplikasyonunun ve girişiminin başarı hikayesini ve sürecini anlattı. Silikon Vadisi’nde küresel yatırımcıların önüne çıkacak Deliveri ile birlikte bankacılıktan, sigortacılığa, rüzgar sörfünden, dijital rekabete, girişimcilikten küresel pazarlamaya konuların konuşulduğu program özellikle girişim için ilham almak isteyenler için ideal.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; çiftçilerden, girişimcilere, esnaftan, C level yöneticiye, patrondan KOBİ’ye kadar herkese dijital koçluk yapan tek programda her hafta farklı, renkli ve zengin içerikli konularda entellektüel sermaye arttırımına gidiliyor.

Back To Top