skip to Main Content

Cloos Türkiye Genel Müdürü İbrahim Halil Eyüpoğlu: Daha düşük bütçeli robot sistemleri piyasaya sunacağız

Ağır kaynak, raylı sistemler, özel prosesler ve çelik konstrüksiyon gibi sektörlerde robot yatırımı yapılacaksa ilk akla gelen firma olduklarını dile getiren Cloos Kaynak Türkiye Genel Müdürü İbrahim Halil Eyüpoğlu, ST Endüstri Radyo’da Robot Yatırımları programının konuğu oldu.

Cloos daha ağır, büyük ve pahalı sistemler algısını değiştireceklerini ve daha düşük bütçeli, neredeyse mekanik otomasyon fiyatına robot sistemleri piyasaya sunacaklarını kaydeden Eyüpoğlu, “En büyük hedeflerimizden biri, özellikle maliyeti nedeniyle robot yatırımı yapmaktan çekinen, mekanik otomasyon tercih eden müşterilerimize yönelik de çözümler sunacağız.” dedi.
Eyüpoğlu ayrıca, kaynak işlemlerinin yanı sıra öncesi ve sonrasında da gelen müşteri taleplerine bünyelerine kattıkları MPA firması üzerinden karşılayacaklarını ifade etti.

Cloos’un 100. yıl kuruluş etkinliklerinden lansmanı yapılan yeni ürünlere, Endüstri 4.0 alanındaki çalışmalarından ve çözümlerinden gelecek dönem projelerine kadar pek çok konuya değindiğimiz Robot Yatırımları programının bu bölümünde Cloos Kaynak Türkiye Genel Müdürü İbrahim Halil Eyüpoğlu ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Back To Top