skip to Main Content

Berrmak Satış ve Pazarlama Müdürü Doğan Yelden: E-ticaret depolarına özel teknolojiler sunuyoruz

DSC_4143

Endüstri Gündemi programının bu haftaki konuğu Berrmak Satış ve Pazarlama Müdürü Doğan Yelden oldu. Lojistik otomasyon alanında yeni gelişmeleri konuştuğumuz Yelden ile farklı sektörlerin ihtiyaçlarını inceledik.

Yelden, konuşmasına şu sözlerle başladı: “İnsanları, teknolojiyi ve firmaları bir araya getirmek çok önemli. Bu sebeple Berrmak bünyesinde çalışmak oldukça keyifli çünkü biz dünyanın hemen hemen her noktasında lojistik otomasyon teknolojilerini araştırıyoruz ve kendimize entegre ediyoruz. Hedefimiz ise bu teknolojileri Türkiye’deki lojistik pazarına yerli olarak sunmak. Bugün baktığınızda ise Berrmak hem yerli hem de güçlü yapısıyla lojistik otomasyon alanında sektörlere çözüm sunuyor.” Sektörün gelişmesiyle birlikte kargo dağıtım merkezleri ve e-ticaret depolarına yöneldiklerini belirten Yelden, “2010 yılından sonra kargo dağıtım merkezilerine ve e-ticaret depolarına ağırlık vermeye başladık. Bu iki sektörde oluşan ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla anahtar teslim projeler sunduk. Bugün Berrmak’ta çalışan kişi sayısı 100’e ulaştı. Üretimimizi ise İkitelli’de bulunan fabrikamızda gerçekleştiriyoruz” dedi.

Berrmak Satış ve Pazarlama Müdürü Doğan Yelden ile e-ticaret depolarının ihtiyaçlarını ve bu alanda gerçekleşen yeni teknolojilerle bu ihtiyaca nasıl cevap verdiklerini konuştuk. Endüstri Gündemi programında Yelden ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Back To Top