skip to Main Content

Bemes Yapı İnşaat Turizm ve Danışmanlık Sanayi Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi & Ortağı Mutlu Alkan: İş hayatına 12 yaşında başladım

mutlu-alkan

Tunç Berkman ile 4P+1 programının bu bölümünde, Bemes Yapı İnşaat Turizm ve Danışmanlık Sanayi Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi & Ortağı Mutlu Alkan konuğumuz oldu.

Boğaziçi Üniversitesi, Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunu olan Alkan, Marmara Üniversitesi, Stratejik İşletme Yönetimi Master Eğitimi’ni gerçekleştirmiştir. Alkan aynı zamanda Bemes Yapı İnşaat Turizm ve Danışmanlık Sanayi Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği ve VOP Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini halen devam ettirmektedir.

Alkan, OAİB ve İKAM gibi merkezlerde Yönetim Kurulu Üyeliği, TOBB Meclis Üyeliği, ECO CCI Girişimciler Konsey Üyeliği ve Adalet Kalkınma Partisi Genel Merkez Karar Yönetim Kurul Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Ek olarak TOBB Kadın Girişimciler Üst Kurulu Üyeliği, TOBB Kadın Girişimciler İstanbul İl Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, UIP-ICP İcra Kurulu Üyeliği, KAGİDER Kurul Üyeliği, IWF Yönetim Kurulu Üyeliği, Türkiye Girişimcilik Vakfı “Mütevelli Heyet ve Yönetim Kurulu Üyeliği” görevlerini başarıyla gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Çok iyi derecede İngilizce ve iyi derecede Fransızca bilmekte olan Alkan, evli ve 2 çocuk annesidir.

Back To Top