skip to Main Content

Aykom Kompozit ve Aydınlatma İletişim Direktörü Ve Koçluk Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Rana Durbakayım Aylanç: Koçluğu Müşteri İlişkilerinde Yoğun Kullanıyoruz

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru programının bu bölümünde eski bankacı, iletişim direktörü ve ICF Koçluk Federasyonu yönetim kurulu üyesi Rana Durbakayım Aylanç ile koçluk, müşteri deneyimi, kahkaha okulu, kurumsal gelişim, KOBİ’lerde koçluk üzerine detaylı bir sohbet gerçekleştirdik.

Yıllarca kurumsal bankacılık alanında portföy yönetimi ve sonrasında şube müdürlükleri yapmış olan Rana Durbakayım Aylanç, kurumsal gelişim ve müşteri ilişkileri alanında Aykom Kompozit ve Aydınlatma olarak koçluk becerilerinden nasıl faydalandıklarını aktardı. Ayrıca deneyimli bir koç olarak koçluk çeşitleri, meslek tanımı, koçluk uygulamaları ve koçla çalışma gereksinimleri üzerine detaylı ve faydalı bilgiler aktardı. Koçluğu meslek olarak uygulayacaklardan, KOBİ’lerde koçluk kullanımına kadar dikkat edilmesi gerekenleri “KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru” programı için özel olarak anlattı. Aykom firması olarak yılların deneyimi ile aydınlatma, sokak lambaları, armatür, kompozit, doğalgaz kutuları gibi sahip oldukları geniş ürün yelpazesinin Ortadoğu, Kuzey Afrika pazarlarında yarattığı ihracat fırsatlarından bahsetti. Ayrıca iç pazarda müşteri deneyimi yönetiminde ve kurumsal gelişimlerinde koçluk becerilerinin uygulamasının faydalarından bahsetti. Ayrıca bir kahkaha lideri ve eğitmen olarak yeni normalde kurumsal gelişimin önemine değindi.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; çiftçilerden, girişimcilere, esnaftan, C level yöneticiye, patrondan KOBİ’ye kadar herkese dijital koçluk yapan tek programda her hafta farklı, renkli ve zengin içerikli konularda entellektüel sermaye arttırımına gidiliyor.

Back To Top