skip to Main Content

Arkensus Genel Müdürü ERL Solar Satış ve Pazarlama Müdürü Atahan Kızıkoğlu: Uluslararası alanda önemli projeleri hayata geçirdik

DSC_6094 kopya

Enerjisini Üreten Fabrikalar programının bu bölümdeki konuğu Arkensus Genel Müdürü ERL Solar Satış ve Pazarlama Müdürü Atahan Kızıkoğlu oldu. Kızıkoğlu ile güneş enerjisiyle ilgili yeni gelişmeleri ve çatı pazarının ihtiyaçlarını konuştuk.

2014 yılından beri güneş enerji üzerine çalışmalarına devam ettiklerini belirten Kızıkoğlu, çatı projesi üzerine yoğunlaştıklarını dile getirdi. Kızıkoğlu konuyla ilgili düşüncelerini programda şu sözlerle paylaştı: “Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz önemli referanslarımız bulunuyor. Avrupa’nın tek parçadaki en büyük güneş enerji santrali Ukrayna’da devreye alındı. Biz bu projenin taşıyıcı sistemleriyle ilgili ihtiyacına çözüm sağladık. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de çatı pazarıyla ilgili önemli projeler hayata geçirdik.” dedi.

Enerjisini Üreten Fabrikalar programında Arkensus Genel Müdürü ERL Solar Satış ve Pazarlama Müdürü Atahan Kızıkoğlu ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Back To Top