skip to Main Content

Arel Üniversitesi Öğrenci Dekanı Dr. İnci Tarı: Yeni normalde ve yeni medyada bugünün değil geleceğin meslekleri tercih edilmeli

inci-tarı

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru programının bu bölümünde Arel Üniversitesi Öğrenci Dekanı ve Gazetecilik Bölüm Başkanı Dr.İnci Tarı ile meslek seçimleri, yeni medya, gazetecilik, üniversite kayıt dönemi ve bölüm seçimleri başta olmak üzere yeni normale dair detaylı bir sohbet gerçekleştirdik.

Hürriyet Gazetesi’nde ve audit şirketlerinde yıllarca finansal yönetici olarak çalışan ve sonradan akademiye tecrübe aktarımı için geçiş yapan Dr. İnci Tarı ile dünyada örneği çok ama ülkemizde limitli olan Öğrenci Dekanlığı, gazetecilik kulübü faaliyetleri, üniversitede medya, iletişim, radyo & tv, gazetecilik eğitimleri, üniversite ve bölüm tercihleri konularında keyifli ve bu konularla ilgili kişiler için faydalı bir sohbet gerçekleştirdik. Üniversite – iş dünyası işbirliğinde uygulamalı fakülte ve yüksekokul eğitimlerinin detayını ve önemini konuştuk. Tercih döneminde ve günlerinde faydalanmak isteyenler için yeni medya ve yeni normalde farklılıkları konu alan bu program gazetecilik, radyoculuk, TV ve dijital medya için kaçırılmaması gerekenlerden.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; çiftçilerden, girişimcilere, esnaftan, C level yöneticiye, patrondan KOBİ’ye kadar herkese dijital koçluk yapan tek programda her hafta farklı, renkli ve zengin içerikli konularda entellektüel sermaye arttırımına gidiliyor.

Back To Top