skip to Main Content

Yazar ve Eğitmen Devrim Ersöz: Organizasyonel Gelişim

DSC_3960

Dr. Cüneyt Dirican’ın hazırlayıp sunduğu “KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru” programının bu bölümünde konuğumuz Yazar ve Eğitmen Devrim Ersöz oldu.

Pembe Fil, Ezber Bozan Satış Teknikleri gibi kitapların yazarı, Akademi Pro kurucusu eğitmen Devrim Ersöz, kurumsallaşma, organizasyonel gelişim, kişisel gelişim gibi başlıklarda deneyimlerinden bahsediyor. Eski bir sigortacı, satışçı ve yönetici olarak ekip ve liderlik, satış koçluğu, personel seçimi gibi her KOBİ’nin ve sigorta acentesinin ihtiyaçlarına yönelik önerilerini paylaşıyor. Sigortanın önemi ve acentelerin gelişimi gibi konuların yanında bir girişimci olarak deneyimlerini paylaşıyor.

İyi olacak KOBİ’nin radyosuna kadar gelen programda; KOBİ’lere, patron ve girişimcilere, esnaf ve çiftçilere, iş dünyasında atılıma hazırlananlara dijital koçluk ile yalın finans ve iş rehberliğinin hedeflendiği hoş sohbet programda, her hafta alanında uzman isimlerle, farklı ve farkındalık yaratan güncel konular, girişimler, fikirler masaya yatırılıyor.

Back To Top