Şirketler Arası Pazarlama (B2B)

Recep Akbayrak’ın hazırlayıp sunduğu Şirketler Arası Pazarlama programında, KOBİ’lere başarılı B2B pazarlama örnekleri anlatılıyor.

Reel Piyasalar

Çetin Ünsalan’ın hazırlayıp sunduğu Reel Piyasalar programına sektör temsilcileri ve her ölçekten KOBİ’ler konuk oluyor.

Kozan Demircan ile Dijital Gelecek

Kozan Demircan ile Dijital Gelecek programında, dijital dönüşüm ve endüstri 4.0 konuları sektör liderleriyle yapılan güncel söyleşilerle ele alınıyor.

Eve İş Götürme

Tüm gün boğuştuğumuz işlere bir sonraki güne kadar nokta koymak adına son değerlendirmeleri “Eve İş Götürme” programında yapıyoruz.

Otomasyon Sohbetleri

Otomasyon alanında dünyadaki gelişmeleri yakından takip ettiğimiz programda, sektörün sorunları ve çözüm önerilerini konuşuyoruz.

Fabrikalarda Enerji Maliyetleri Nasıl Sıfırlanır?

Enerjinin üretimi kadar tasarrufu da oldukça önemli bir konu başlığı. Peki Fabrikalarda Enerji Maliyetleri Nasıl Sıfırlanır?

Teknoloji Gündemi

Murat Bayar’ın sunduğu Teknoloji Gündemi programında, Toplum 5.0’dan yeni ekonomideki genç girişimcilere, mobil teknolojiden piyasaya giren son model teknolojik ürünlere kadar, ekonomi gündemindeki teknolojiyi konuşuyoruz.

Bir Sektör Üç Editör

Tüm sektörleri ele aldığımız programımızda, konuları üç editör birden yorumluyor, sorunları çözüm önerileri getirmeye çalışıyoruz.

Kadın Girişimciler

Cem Karatay’ın hazırlayıp sunduğu Kadın Girişimciler programında, iş dünyasında giderek artan etkinlikleri ve üstün başarıları ile sayıları artan her sektörden kadın girişimcilerin yanı sıra platform, dernek ve kuruluşların bu konudaki temsilcileri konuk oluyor.

İhracatın Yol Haritası

Can Karadut’un hazırlayıp sunduğu İhracatın Yol Haritası programında, KOBİ’lere ihracata yönelik yeni pazarlar hakkında deneyimsel bilgiler veriliyor.

Sektör Analiz

Dr. Turan Şişman’ın hazırlayıp sunduğu Sektör Analiz programında, sektörlerin sorunları ve çözüm önerileri ele alınıyor.

Enerjisini Üreten Fabrikalar

Derya Kumtepe’nin hazırlayıp sunduğu Enerjisini Üreten Fabrikalar programında, enerji maliyetlerini azaltan fabrikalar konuk oluyor.

Üretimi Otomatik Hale Getirenler

Murat Tanık’ın hazırlayıp sunduğu Üretimi Otomatik Hale Getirenler programına, otomasyon firmaları konuk oluyor.

Makina ve Aksamları

Simge Soyel’in hazırlayıp sunduğu Makina ve Aksamları programı, sektörün yerli ve yabancı firmalarından konuklar ağırlıyor.

Proses Çözümleri

Serkan Kıraç’ın hazırlayıp sunduğu Proses Çözümleri programı, proses otomasyonu, verimlilik, güvenlik ve bakım konularını ele alıyor.

KOBİ Başarı Hikâyeleri

Aycan Çiftçi’nin hazırladığı KOBİ Başarı Hikâyeleri programı, başarılı girişimcilerin kendi anlatımıyla gün boyu ST Endüstri Radyo’da…

Sektörel Dernekler

Sektörel dernek yöneticileriyle söyleşiler…

Maliyet Düşürme Stratejileri

Firmaların maliyet düşürme konusunda neler yapabileceklerini, bu alanda doğru bilinen yanlışları ve Satın alma 4.0 kavramını konuşuyoruz.

Makinanın Gündemi

Makina sektöründeki son gelişmelerin nabzını tuttuğumuz programımızda, sektörün ithalat ve ihracat rakamlarının yanı sıra sorun ve çözüm önerilerini de inceliyoruz.

Üretim, Yatırım ve İhracat

Yatırım, katma değerli üretim ve ihracatı slogan edinen programımız, iş dünyasının gerçek kahramanlarını ağırlıyor.

İnşaat ve Malzeme

Yeliz Yirmibeş’in sunduğu programda, İnşaat ve yapı malzemeleri sektöründeki son gelişmeleri konuşuyor ve sektöre fayda sağlayacak konuları öne çıkarıyoruz.