skip to Main Content

Günmak Genel Müdür Yrd. Cem Güner & Pazarlama Müdürü Aslıhan Özdemir: Robot Teknoloji Merkezi ve üretimde robotlu teknolojiler

DSC_0009

“Gerçekleştirdiğimiz robot projelerimizle optimum ilk yatırım maliyeti, artan oranda verimlilik sunuyoruz ve müşterilerimizin karlılığını artırmayı hedefliyoruz” diyen Günmak Genel Müdür Yardımcısı Cem Güner ve Pazarlama Müdürü Aslıhan Özdemir, ST Endüstri Radyo’da Robot Yatırımları programının konuğu oldu.

Güner ve Özdemir, hayata geçirecekleri Robot Teknoloji Merkezinde çeşitli robotik uygulamaların yanı sıra akademik çalışmalar da gerçekleştireceklerini ve Ar-Ge faaliyetleri yapacaklarını söyledi.
Türkiye temsilcisi oldukları Kawasaki ve Epson robotları ile diğer temsilciliklerinden otomotiv sektöründe gerçekleştirdikleri robotlu projelere, devlet lisesine tedarik ettikleri robot hücresinden yakında hayata geçirecekleri Robot Teknoloji Merkezlerine kadar pek çok konuya değindiğimiz Robot Yatırımları programımızın bu bölümünde Günmak Genel Müdür Yardımcısı Cem Güner ve Pazarlama Müdürü Aslıhan Özdemir ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Back To Top